Magazin
Giriş Tarihi : 11-07-2019 23:09   Güncelleme : 11-07-2019 23:09

Esat Özcan

Esat Özcan

Esat Özcan

 

Günümüzde insanların sosyal medyada ciddi anlamda vakit harcadığı biliniyor. Özellikle gündemin nabzını tutan Twitter uygulaması üzerinden insanların organize olarak bazı paylaşımlar yaptıklarına da şahit oluyoruz. İnsanların Twitter uygulaması üzerinde takip ettikleri bazı fenomen isimler bulunuyor. Bu isimlerden birisinin de Esat Özcan olduğunu söyleyebiliriz. Özcan’ın Twitter uygulamasını oldukça etkili bir şekilde kullandığı da görülüyor. Paylaşımlarının fazla beğeni alması ve diğer insanlar tarafından paylaşılması Esat Özcan’ın adından söz ettirmesini sağlamıştır. Hedef kitlesine siyasi düşüncesini paylaşımları ile aktarmaya çalışan Özcan bu noktada büyük destek alıyor.

Esat Özcan’ın Yazarlık Anlayışı

Esat Özcan bir yazar olarak kendisini hem az hem de öz yazan bir kişilik olarak açıklıyor. Esat Özcan’ın bu anlayış doğrultusunda yaptığı paylaşımlarda takipçilerinden tam not alıyor. Edebi karakteri de kuvvetli olan yazarın gündeme dair yaptığı benzetmeler ve yazdığı yazılarında bulunduğunu söylemek mümkün.

Esat Özcan ile Gündeme Dair

Esat Özcan takipçilerini sadece siyaset ve edebi paylaşımlarla değil farklı paylaşımlarla da destekleyen bir karakter olarak biliniyor. Esat Özcan’ın gündem hakkında yaptığı olumlu ve olumsuz eleştiriler haberleri izleme fırsatı bulamayan bireylerin bir nebze olsun gündemde ne olup bittiğinin de anlamalarını sağlıyor. Twitter uygulamasını kullanan bireyler eğer gündeme ilişkin, siyasete dair, edebiyata ilişkin ve diğer konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlarsa https://twitter.com/esatozcann  Esat Özcan’ı takip etmeye başlayabilirler.