SPOR
Giriş Tarihi : 22-07-2019 21:45   Güncelleme : 22-07-2019 21:45

Galatasaray Ever Banega’ya Her An Kavuşabilir

Galatasaray Ever Banega’ya Her An Kavuşabilir

Galatasaray Ever Banega’ya Her An Kavuşabilir

 

Orta saha kurgusuna takviye yapmaya devam eden Sevilla son olarak bu bölgeye Galatasaray’dan Fernando’yu alırken Porto’da forma giyen Oliver Torres’i de transfer ettiğini kısa süre önce açıkladı. Yapılan bu transferle birlikte orta sahasında oyuncu sayısı 7’ye ulaşan Sevilla’da bazı oyuncuların transferlerine onay verilmesi bekleniyor. Gözü kulağı Ever Banega’da olan Galatasaray bu durumdan oldukça memnun. Sevilla’nın yaptığı orta saha transferleri ile birlikte Ever Banega’nın gidişine hazırlık yaptığı düşünülüyor.

Ever Banega Galatasaray’ı İstiyor

Önümüzdeki sezon Galatasaray’ın Şampiyonlar Liginde de mücadele edecek olması nedeniyle Ever Banega’da Galatasaray’a gelmeye sıcak bakıyor. Sevilla’nın orta saha bölgesinde yeni transferleri Fernando ve Oliver Torres dışında İbrahim Amadou, Roque Mesa, Joan Jordan ve Franco Vazquez bulunuyor. Bu isimlere Ever Banega’nın da eklenmesiyle birlikte sayıca orta saha bölgesinde Sevilla’nın fazlalığı bulunuyor. Sevilla’nın bu noktada Ever Banega’nın transferine izin vermesi bekleniyor. Ever Banega için Sevilla ile Galatasaray kulübünün kısa sürede masaya oturup transferi netleştireceklerini açıkladı.

Galatasaray’ın Fernando Kozu

Kısa süre önce Sevilla Galatasaray forması giyen Fernandoyu kadrosuna katmıştı. Canlı maç izle Galatasaray’ın bu transferde herhangi bir pürüz çıkarmaması ve transfere onay vermesinin spor kamuoyunda olumlu bir izlenim bıraktığı ve bu durumdan ötürü Sevilla’nın bu transfere onay vereceği gelen haberler arasında yer alıyor.