SPOR
Giriş Tarihi : 26-11-2017 19:02   Güncelleme : 26-11-2017 19:02

Erol Bulut: "Malatya İsmi Ağzınıza Yakışmıyor!"

Hülya Avşar’ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu, Malatyaspor ile ilgili paylaşıma Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, sert bir cevap vererek, “MALATYA ismini kullanmanızda sizin ağzınıza yakışmıyor. Yakışanlar ile uğraşın” dedi.

Erol Bulut:

Sanatçı Hülya Avşar’ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu’na ait olduğu iddia edilen twitter adresinde Malatyaspor ile ilgili paylaşıma Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, sert bir cevap vererek, “MALATYA ismini kullanmanızda sizin ağzınıza yakışmıyor. Yakışanlar ile uğraşın” dedi.

Hülya Avşar’ın eski kocası ve spor yorumcusu Kaya Cilingiroğlu’na ait olduğu öne sürülen “@cilingiroglkaya” adlı twitter hesabından Evkur Yeni Malatyapor-Beşiktaş arasındaki maçın 0-0 berabere bitmesinin ardından atılan mesajda, “Malatyaspor ve benzeri futbol anlayışı olan takımlar süper lige yakışmıyor!!!” şeklindeki ifade de bulunuldu.

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ise, “@cilingiroglkaya” adresinden yapılan çirkin paylaşımı fotoğraflayıp mesajında yayınlayarak şu yorumu yazdı:

Malatyaspor yada devamı olan Yeni Malatyaspor köklü geçmişe sahiptir. Kısıtlı bütçemiz ile en iyisini yapıyoruz. Oynanan Maçta galibiyeti kaçıran taraf Yenimalatyaspor olmuştur. @cilingiroglkaya O zaman MALATYA ismini kullanmanızda sizin ağzınıza yakışmıyor. Yakışanlar ile uğraşın…

“@cilingiroglkaya” twitter adresindeki “Malatyaspor ve benzeri futbol anlayışı olan takımlar süper lige yakışmıyor!!!” şeklindeki çirkin paylaşımın daha sonra silindiği görüldü. Ancak, aynı twwitter hesabından, “Bjk ile oynayan takımların bir hafta sonraki performansları hüsran olur !!!” mesajı yayımladı.

Twitterda çok sayıda Malatyalı @cilingiroglkaya hesabına sert tepkiler gösteriyorlar.