SPOR
Giriş Tarihi : 26-11-2017 21:14   Güncelleme : 26-11-2017 21:46

Yalçın Ayhan disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

Yeni Malatyaspor'un başarılı savunma oyuncusu Yalçın Ayhan kadro dışı bırakıldı. Yönetimin bu kararı, oyuncunun disiplinsiz davranışları nedeniyle aldığı öğrenildi. Kulüpten konuyla ilgili açıklama geldi.

Yalçın Ayhan disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

Yeni Malatyaspor’da Yalçın Ayhan disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakıldı. Yönetim bu kararı Beşiktaş ile 0-0 biten karşılaşma sonrasında aldı...

Kulübün takım kaptanlığını da yapan 34 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz günlerde kulüp personeli ile yaşadığı kavga sonrası gündeme gelmişti.

Bu sezon Yeni Malatyaspor ile 13 maça çıkan Yalçın Ayhan 1 gol atma başarısını göstermişti.

Malatyaspor'dan açıklama

Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu adına Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, konuyla ilgili resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

"2017-2018 Futbol sezonu başında transfer ettiğimiz futbolcumuz Yalçın Ayhan, Yönetim Kurulumuzun yaptığı toplantı sonrası fikir birliğinde almış olduğu karar gereği disiplinsizlik ve benzeri uygun olmayan davranışlar nedeni ile süresiz kadro dışı bırakılması zaruri hale gelmiştir. Hiç bir kişi veya kişiler hiç bir sebep veya nedenle şerefli kulübümüz ve asil taraftarlarımızdan üstün olamaz. Konu ile ilgili detaylı gerekçeler önümüzdeki günlerde Sayın Başkanımız Adil Gevrek tarafından açıklanacaktır."