GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 07-10-2019 19:59   Güncelleme : 07-10-2019 19:59

Pierre Cardin abiye modelleri nelerdir?

Pierre Cardin Balık elbise modeli bütün vücudu saran, bel, kalça bölgesine oturan, eteği kuyruklu modeller olarak tercih edilmektedir

Pierre Cardin abiye modelleri nelerdir?

 

Pierre Cardin Balık elbise modeli bütün vücudu saran, bel, kalça bölgesine oturan, eteği kuyruklu modeller olarak tercih edilmektedir. Büyük beden özellikle istenilen bölgelerin kapatılmasına yönelik tercih edilmektedir. Vücut hatlarını gizlemek isteyen kadınlara özel olarak tasarlanmıştır. Tesettür abiyelerde muhafazakar kesime yönelik farklı bir tarz uygulanmaktadır. Model ve kesimle beklentiye cevap veren elbiseler abiye koleksiyonuna yeni bir soluk getirmektedir. Gece ve kokteyl organizasyonlarında özel olarak tercih edilebilecek olan elbise seçimlerinde uzun, mini, dekolteli tercihler yapılmaktadır. Sadeliği ve şıklığı bir arada bulunduran elbiseler markanın koleksiyonunda yer almaktadır. Gençler için mezuniyet kıyafetleri de Pierre Cardin markasının önemli parçaları arasında bulunmaktadır.

Model tercihleri neye göre yapılmalıdır?

Pierre Cardin abiye modelleri tercih edilirken seçimi uygun konsepte göre yapılmaktadır. Özel bir geceye katılmak için tercih edilecek gece kıyafetleri, mezuniyete yönelik özel elbiseler, nişan, düğün konseptleri şeklinde tercih edilebilmektedir. Uzun, kısa, dekolteli gibi farklı modeller isteğe göre seçilebilmektedir. Özetle tüm kadınların güzelliğini ön plana çıkaracak farklı modellere sahip geniş koleksiyonu ile Pierre Cardin kaliteli ve farklı çizgisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Abiye modelleri fiyatları ne kadar?

Dünyaca ünlü Pierre Cardin abiye modelleri kaliteli ve uygun fiyatları ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Uzun, kısa, dekolteli, tesettürlü modellerin her keseye uygun olması çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Özetle tüm kadınların güzelliğini ön plana çıkaracak farklı modellere sahip geniş koleksiyonu ile Pierre Cardin kaliteli ve farklı çizgisi ile dikkatleri üzerine çekmekte, uygun fiyatla müşterilerine ulaşmaktadır. En özel geceler için aradığınız abiye modellerine sayfasından ulaşabilirsiniz.