GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-10-2019 15:10   Güncelleme : 10-10-2019 15:10

2019 Modasına Özel Wessi Kaban Modelleri

Kış aylarının gelmesine az bir zaman kala kışlık giysi ihtiyaçları da belirlenmeye başladı. Kış aylarında ihtiyaç duyulan dış giysilerden olan kabanlara olan ilgi yüksektir.

2019 Modasına Özel Wessi Kaban Modelleri

 

 

Kış aylarının gelmesine az bir zaman kala kışlık giysi ihtiyaçları da belirlenmeye başladı. Kış aylarında ihtiyaç duyulan dış giysilerden olan kabanlara olan ilgi yüksektir.

 Kabanlar da olması gereken bir takım özellikler vardır. Firma olarak modellerimiz sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek türdedir.

 

 Wessi Kaban Özellikleri Modelleri

 

 Firmamız kurumsal bir firma olup, ürün içeriğimiz çeşit ve kalite konusunda oldukça geniş bir kreasyona sahiptir. Kaban modellerimiz de tercih edilen kumaş kalitesi kışın soğuk havanın vücuda temasını engellediği gibi rahat ve konforlu hareket etmeyi de sağlar.

 

 Wessi kaban modelleri kış aylarına özel koyu renkler kullanılarak tasarlanmıştır. Kahverenginin her tonu, siyah, gri, lacivert, mavinin değişik tonları, bordo, koyu yeşil gibi renklerde kabanlara sahip olabilirsiniz.

 

 Wessi Kaban Modelleri

 

 Wessi kumaşlara ve kesimlerine göre değişir. Kısa veya uzun tercih edenler için pek çok model vardır. Kabanlarımız da şişme mont tarzında olanlar da yakasında tüy bulunan veya kapşonsuz olarak tasarlanan iki çeşit model vardır. Kaşe kabanlar da düz renk veya çizgili modelleri bulunur. Ceket tarzında olanlar ise en çok tercih edilen tür de kabanlardır. Tüm bu modeller de aradığınız her renkte modele rastlayabilirsiniz.

 

 Yakalı kabanların yanı sıra yakasız daha spor duran modeller de gözünüze çarpacaktır. Bazı modellerimiz de yakalarda kürk detaylar da yer alır. Yine bazı modeller de birden fazla cep varken bazılarında tek cep veya cepsiz olarak tasarlanan tarzlar da modeller de mevcuttur. Kabanlarımızın kumaşları nubuk, keçe, kaşe veya pamuklu kumaşlar gibi kumaşlardan üretilmiştir.

 

 Ürünlerimiz firmamızın garantisi altında olup, herhangi bir hata veya defo gibi bir durum yaşanmamaktadır. Satın aldığınız ürün sizlere gönderilmeden önce gerekli tüm kontrolleri yapılır. Kontroller de herhangi bir aksaklık olması durumunda size gönderilmeden giderilir veya yenisi ile değişim yapılır.

 

 Alışverişleriniz de karşılaşabileceğiniz her türlü problemde bizlere mutlaka dönüş yapınız. Aksi olabilecek durumlar tarafımızdan hızlı bir şekilde giderilecektir. Her tarza göre tasarlanmış modellerimiz de günlük giyimden, klasik giyime kadar her detay düşünülmüştür. Alışverişinizde gönderim süremiz oldukça kısadır.