GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-12-2017 21:32   Güncelleme : 13-12-2017 21:43

Jandarma sivil memur alımları ne zaman açıklanacak? Neden Açıklanmadı?

Başvuruları geçtiğimiz kasım ayının 7’sinde başlayıp 28’inde sona erdi ancak başvuru sonuçları henüz açıklanmadı.

Jandarma sivil memur alımları ne zaman açıklanacak? Neden Açıklanmadı?

Başvuru kılavuzunda 11.12.2017 tarihinde açıklanacağı belirtilmişti ancak söz konusu tarihin üzerinden 2 gün geçmesine rağmen henüz yetkililerden yazılı bir açıklama gelmedi.

Jandarma Sahil Güvenlik Komutanlığından edindiğimiz bilgilere göre sonuçların belirtilen tarihte açıklanamadığını ve ertelendiğini, önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirttiler.

Başvuruda bulunan adaylar merakla sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. Sonuçlar açıklandığında  adresinden öğrenebilirsiniz.

 

Aday Bilgi Formu Doldurma Talimatı Nasıl Olur?

  • Müracaat Ettiği Unvan: Hizmetli (2) Veya Mühendis (5) Gibi Yazılacaktır.
  • Cep Telefonu Veya Sabit Numara Eksiksiz Yazılacaktır.
  • Doğum Yeri Ve Tarihi Gün / Ay / Yıl Olarak Yazılacaktır.
  • Nüfusa Kayıtlı Olduğu Yer İl / İlçe / Mah/Köy T.C. Nüfus Kağıdında Yazıldığı Gibi Yazılacaktır.
  • İlanda İstenen Kpss Puan Yılı / Türü / Notu; Kpss Tarihi 2016 Olup, Her Adayın Kendi Kpss Türüne Göre; Kpssp3, Kpssp93, Kpssp94 Türlerinden Uygun Olan Yazılacak, Not Bölümüne İse Alınan Kpss Puanı Küsüratı İle Yazılacaktır.
  • Daha Önce Çalıştığınız Yerler İle Halen Çalıştığınız Yer Bölümünün 1’inci Satırına Bir Önceki İş Bilginiz 2’nci Satırına İse Halen Çalışmakta Oluğunuz İş Bilginiz Yazılacaktır.
  • Aday Bilgi Formu Mavi Mürekkepli Kalem İle Doldurularak Aday Tarafından Tarih Atılmış Ve İmzalı Olarak Başvuru Dosyasının İçinde Diğer Belgeler İle Mülakat Tarihinde Getirilecektir.