SPOR
Giriş Tarihi : 25-11-2019 20:57   Güncelleme : 25-11-2019 20:57

Burak Yılmaz, Hırsız Tepkisi Hakkında Konuştu

Burak Yılmaz, Hırsız Tepkisi Hakkında Konuştu

Burak Yılmaz, Hırsız Tepkisi Hakkında Konuştu

 

 

 

 

Süper Lig 12. Hafta maçında Konyaspor ile karşılaşmak üzere Konya’ya giden kafileyi karşılayanlar arasında Burak Yılmaz’a tepki sesleri yükseldi. Özellikle de yapılan hırsız tepkisi hakkında duygularına engel olamadı. Maçın ardından yaptığı açıklamada bu konuyu anlatarak, samimi açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz, “Ben de taştan değilim. İnsanım. Benim de duygularım var. Kaptanım, sahaya en önde çıkanım, dik durmak gerekiyor. Karakter koymak gerekiyor. Ben Beşiktaşlıyım, bunu diğer takımlarda da söyledim. Hedefimiz var, sahada olduğum sürece elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı. Aynı zamanda tepki gösteren taraftara çiçek vermesi de gözlerden kaçmadı. farkı ile harika kolaylıkları deneyimleyin.

Tepkilerin Ölçüsü Hakkında Eleştiride Bulundu

Milli oyuncu kendisi hakkında yapılan tepkiye üzüldüğünü dile getirirken, bazı önermelerde de bulundu. Tepkilerin boyutuna dikkat çeken oyuncu, taraftardan biraz daha anlayış bekledi. Yılmaz, “Tepkiler oluyor ama biraz daha sağduyu isteyebilirim ama tüm taraftarın başımın üstünde yeri var” dedi. Maça döndüğünde ise yine düşüncelerini paylaştı. Yılmaz, “Benim için bıçak sırtı bir maçtı. Rakiplerimizden birinin dün kaybetmesinin ardından kazanıp, onların üstüne çıkmak istiyorduk. Kazandık ve istediğimizi aldık. Konyaspor iyi bir takım, iyi hocaları, iyi statları ve iyi taraftarları var” sözleri ile durumu anlattı” ifadeleri ile galibiyeti anlattı. Oyuncunun performansı taraftarında beğenisini kazandı.

Üç Maçlık Gol Orucu Konya’da Bozuldu

Burak Yılmaz milli forma ile çok iyi performanslara imza atarken, Beşiktaş forması altında çıktığı son 3 lig maçında golle buluşamadı. Konya karşısında alınacak olan skora katkı vermek isteyen oyuncu, bu isteğini de gerçekleştirmiş oldu. İkinci yarı dakikalar 71’i gösterdiğinde milli yıldızına yağından galibiyet golü geldi. Bu durum taraftarda büyük beğeniyi beraberinde getirirken, galibiyet serisinde de yeni bir halkayı oluşturdu. Sezona kötü başlangıcın ardından üst üste gelen galibiyetler ile iyi bir konuma gelen Beşiktaş, liderlik yarışını yakından takip ediyor. Rakipleri ile arasındaki puan farkını bire kadar indirmeyi başardı. Bu yıl şampiyonlukta iddialı takımlardan biri olacağını da gösterdi.