GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-12-2019 19:46   Güncelleme : 02-12-2019 19:46

Türkiye'de Güvenilir Saç Ekimi Merkezi

Saç Ekimi işlemlerinin ardından ne kadar sürede sonuçları alabileceğinizin yanıtını verecek olan uzman hekimlerimiz sayesinde güvenilir bir şekilde bu uygulamalardan faydalanabileceksiniz.

Türkiye'de Güvenilir Saç Ekimi Merkezi

işlemlerinin ardından ne kadar sürede sonuçları alabileceğinizin yanıtını verecek olan uzman hekimlerimiz sayesinde güvenilir bir şekilde bu uygulamalardan faydalanabileceksiniz. Her ne kadar işlemlerden sonra hemen saçlarınızın çıkmazını isteseniz de, sabretmeniz gereken bu süreçler hakkında sizleri asla yalnız bırakmıyoruz. Saç ekimi için köklerin alındığı bölgelerden, yeni alanlara saç ekiminin gerçekleştirilmesi için sizleri en iyi şekilde yönlendirecek olan uzman doktorlarımıza sitelerimizden ulaşabilirsiniz.

Saçlarınızın yapısına ve çevresel bazı faktörlere göre değişebilen 10 ile 12 ay arasındaki sürelerde sonuçları almanızın mümkün olacağını hatırlatmaktayız. Ancak bu sonuçların kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini unutmamanız gerekmektedir. Yaş, cinsiyet, açıklık alanları ve dökülme oranı gibi bazı faktörlerin bu süreçte etkili olacağını vurgulamaktayız.

merkezlerimizde gerçekleştirilecek uygulamalarda saçlarınızda ilk etapta şok dökülme sürecinin yaşanabileceğini ve bu süreçten sonra doğal görünümde saçlarınıza kısa sürede ulaşabileceğinizi ve 3 aşamadan oluşan süreçlerde ilk olarak çıkacak saçların zayıf yapıda olabileceğini hatırlatmaktayız.

Uygun Fiyatlarla Saç Ekimi

Ekilecek olan saçların uyum sürecinin ardından şok dökülme adı verilen bir süreci tamamladıktan sonra büyüme evresi ortaya gelecektir. İşte sizlere uygun fiyatlarla saç ekimi yapacağının garantisini veren ve bu aşamalarda yalnız kalmamanızı sağlayan profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Genetik faktörlü olarak veya çeşitli sebeplerden her yaşta görülebilen saç dökülmelerine karşı çözüm olacak hakkında bilgilere merkezlerimizi arayarak hiç vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.