EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-10-2018 11:26   Güncelleme : 08-10-2018 11:30

İzmir Kenar Koruma Ürünleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Tedbirleri kapsamında artık tüm inşaatlarda kenar koruma sistemi kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bunun bilincinde olan firmamız, bu alanda olan eksikliği gidermek için çalışmalarına başlamış ve kısa sürede sektörün öncü firmas

İzmir Kenar Koruma Ürünleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Tedbirleri kapsamında artık tüm inşaatlarda sistemi kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bunun bilincinde olan firmamız, bu alanda olan eksikliği gidermek için çalışmalarına başlamış ve kısa sürede sektörün öncü firması haline gelmiştir.

İnşaat projelerinde meydana gelebilecek yüksekten düşme ve ağır yaralanma gibi istenmeyen kazaların önüne geçmek için tasarlanan kenar koruma sistemlerimiz ile çalışanlarınızı koruma altına alabilirsiniz. İzmir kenar koruma hizmetlerine en çok ihtiyaç duyan kentlerden biridir. Sizlerde şantiyelerinizi güvenlik ağı ile korumak istiyorsanız, her biri TS EN 13374 kalite belgesine sahip olan ürünlerimizi inceleyebilir ve İzmir’in en güvenilir firması olabilirsiniz.

Yeni Nesil Güvenlik Ağı

Türkiye’nin en önemli ve en büyük kentlerinden biri olan İzmir’de inşaat projeleri her geçen gün artıyor. Buna paralel olarak kenar koruma ürünlerine olan ihtiyaç da artıyor. Sektörün lideri olan firmamız, hizmetleri ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılıyor. İhtiyacınıza en uygun hizmeti almak için bizi aramanız yeterlidir.

Koruyucu ürünlerin temelini oluşturan kenar koruma ürünlerimiz değişken ölçülere ve özelliklere sahiptir. Bakanlık tarafından belirtilen standartlara tamamı ile uygun olan ürünlerimiz ile gözünüz arkada kalmayacak. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak satış, kiralama, nakliye ve kurulum hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.