MALATYA
Giriş Tarihi : 14-10-2018 17:39   Güncelleme : 14-10-2018 17:39

Malatya'da 14 kişi vefat etti

13 Ekim Cumartesi günü Malatya’da 14 kişi hakkın rahmetine kavuştu. Vefat edenlerin isim ve taziye adresleri ise haberimizde.

Malatya'da 14 kişi vefat etti

“81 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Elif Berk’in taziye yeri: Göztepe Mahallesi, Seher Sokak, No:32, Battalgazi.

56 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Sevilay Esin’in taziye yeri: Küçükmustafapaşa Mahallesi, İpekçi Sokak, Acar Ap.,No:3, Battalgazi.

47 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Songül İnankul’un taziye yeri: İstiklal Mahallesi, İmamoğlu Sokak, Ceylan Ap.,No:15, Battalgazi.

65 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Mehmet Ragıp Şaşmaz’ın taziye yeri: Özalper Mahallesi, Mevsim Sokak, Furkan Ap., No:33, Yeşilyurt.

83 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Mehmet Alyüz’ün taziye yeri: İnönü Caddesi, Şifa Mahallesi, Hamdi Tirit Ap.,No:173, Battalgazi.

48 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Bilal Özdal’ın taziye yeri: T.Özal Mahallesi, Mihenk Sokak, GüldallarAp.,Yenisaraykent St., Yeşilyurt.

88 yaşında hayatını kaybeden ve Saraylı Mahallesi Hekimhan Mezarlığı’na defnedilen Murtaza Çelebi’nin taziye yeri: Saraylı Mahallesi, Hekimhan.

73 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Mehmet Turan’ın taziye yeri: Melekbaba Mahallesi, Ekim Sokak, No:70, Yeşilyurt.

91 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Firar Bakır’ın taziye yeri: Zafer Mahallesi, Sağlık Caddesi, SidreAp.,No:59, Battalgazi.

64 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen Mehmet Ali Yenigül’ün taziye yeri: Fırat Mahallesi, Mavera Sokak, İmikler Ap.,No:1, Battalgazi.

85 yaşında hayatını kaybeden ve Malatya Şehir Mezarlığı’na defnedilen AliDemez’in taziye yeri: Şehitfevzi Mahallesi, Emniyet Sokak, No:1, Battalgazi.

70 yaşında hayatını kaybeden ve Ağılbaşı Mahallesi Hekimhan Mezarlığı’na defnedilen Mehmet Ruhi Karaca’nın taziye yeri: Ağılbaşı Mahallesi, Hekimhan.

82 yaşında hayatını kaybeden ve Arapgir Mezarlığı’na defnedilen Zeki Eroğlu’nun taziye yeri: Arapgir.

86 yaşında hayatını kaybeden ve Hançerli Mahallesi Akçadağ Mezarlığı’na defnedilen Hacı Alakuş’un taziye yeri: Hançerli Mahallesi, Akçadağ.”