MALATYA
Giriş Tarihi : 18-02-2019 15:32   Güncelleme : 18-02-2019 15:42

“Hisarcıklıoğlu Malatya’nın Fahri Hemşehrisi”

Gümrük ve Ticaret eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, ve beraberindeki heyet Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.

“Hisarcıklıoğlu Malatya’nın Fahri Hemşehrisi”

Polat: Milletimize hizmet etmeyi Rabbim nasip etsin 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Malatya’nın fahri hemşehrisi olan TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu Malatya’da gerçekleştirilen her programa iştirak ederek Malatya’yı memleketi gibi gördüğünü göstermektedir. İnşallah bundan sonraki süreçte de Rabbim bizlere bu millete hizmet etmeyi her daim nasip etsin. Tekrar Malatya’mıza hoş geldiniz diyor, sizleri ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum” dedi.

Hisarcıklıoğlu: Sayın Başkanın Malatya’ya güzel hizmetleri oldu

Büyükşehir Belediye Başkanına misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, “Sayın Başkanımız daha önceki ziyaretlerimizde de bizleri çok güzel bir şekilde ağırlamıştı. Malatya’mıza çok güzel hizmetleri olan Sayın Başkanımızı bu hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Sayın Başkanımızın hediyesi olan bakır el işlemeli semaver setini TOBB’da sergileyeceğim” şeklinde konuştu.

Tüfenkci: Hisarcıklıoğlu Türkiye’nin sorunlarını yakinen bilmektedir

Gümrük ve Ticaret eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise yaptığı konuşmada, “Görevi gereği Türkiye’nin her noktasını gezen bir başkan, Türkiye’nin sorunlarını bilen ve yakından ilgilenmektedir.  Malatya’mız sanayi alanında her geçen gün büyümekte ve bölgesinde farklılık oluşturacak şehirlerden. Büyükşehir Belediye Başkanımız Malatya’da çok güzel hizmet ve yatırımları gerçekleştirdi.  Malatya’da gerçekleştirilecek olan programların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a çikolata hediye ederken, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat da misafirlere kayısı ve bakır el işlemeli semaver seti hediye etti.

Bülten