SPOR
Giriş Tarihi : 06-02-2020 20:24   Güncelleme : 06-02-2020 20:24

Spor Haberi

Spor Haberi

Spor Haberi

 

Spor haberlerinin yayınlandığı sitesinde yer alan gündem Sekidika oldu. Gündem konusu Sekidika hakkında bilinmeyen gerçekler olarak ilk defa ortaya çıktı. Galatasaray takımının iyi oyuncuları arasında yer alan ve Eskişehir takımından Galatasaray'a transfer edilen Sekidika hakkında yer alan konu Eskişehir spor takımına geçmeden evvel Sekidika'yı Azerbaycan futbol takımı beğenmiş ve performansını ölçmek için geçici süreliğine denenmiş ancak takım memnun kalmayınca Sekidika'yı Azerbaycan takımı tarafından transferi gerçekleştirilmemiş olduğu yönünde. Konu hakkında bilgilere üzerinden ulaşılabilir.

Sekidika Hakkında

Bilindiği üzere Jesse Sekidika Eskişehir spora transfer olmuş ancak kulüp futbolcuya olan borcunu ödeyememişti. İlk defa bir futbolcunun gidişine üzülen takım bir şey yapamamış ve Galatasaray takımı borçları ile birlikte futbolcuyu transfer etmişti.

Galatasaray'a geçtikten sonra daha iyi performans sağlayarak yıldızını parlatan Sekidika hakkında dünya basını da bilgiler paylaşmıştı. Bu bilgilere ile ulaşabilirsiniz.

Dünya basınında yer alan Azerbaycan Kulübünün pişmanlığı Sekidika'yı nasıl olur da ellerinden kaçırmış olmaları yönünde. Galatasaray kulübünün oyuncuyu transfer ederken hangi kriterleri değerlendi ve biz bu kriterleri nasıl göremedik diye hüzünlenen Azerbaycan Sekidika'yı transfer etmedikleri için çok pişman olduklarını dile getirdi.

Jesse Sekidika Kimdir?

Nijeryalı olan futbolcu 1996 doğumlu olup orta saha oyuncusu olarak görev almaktadır. 2019-2020 sezonunda Galatasaray'a transfer edilen oyuncu oynadığı her maçta iyi bir performans sağlayarak takımını ve taraftarını motive etmektedir.