ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 10-03-2019 12:24   Güncelleme : 10-03-2019 12:24

TOKİ’yi Silah Sesleriyle Ayağa Kaldırdılar

Beydağı TOKİ’de silahlı kavgaya girişen şahısların yaklaşık yarım süren ‘silahlı tacizi’ bölge sakinlerine korkulu anlar yaşattı.

TOKİ’yi Silah Sesleriyle Ayağa Kaldırdılar

Beydağı TOKİ’de silahlı kavgaya girişen şahısların yaklaşık yarım süren ‘silahlı tacizi’ bölge sakinlerine korkulu anlar yaşattı. Polis, ölen ya da yaralananın olmadığı olayla ilgili olarak 2 kişiyi yakaladı.

Olay, Cuma gecesi saat 22.45 sıralarında başladı. Yanında bir kadın ve elinde pompalı bir tüfek bulunan şahsın, bir grupla kavgaya tutuştuğu, silahla ateş edildiği ihbarı üzerine Beydağı TOKİ Eski Diş Hastanesi civarına çok sayıda ekip sevkedildi.

Polis ekipleri çevrede araştırmalara başlarken, ilk etapta kaçan şahıslara ulaşamadı. Takviye ekiplerle bölgedeki tarama sürerken, silah sesleri aralıklı olarak yarım saat devam etti. Bazı kişilerin TOKİ İlkokulu bahçesinden araziye doğru kaçtıkları yolundaki bilgiler üzerine, bu bölgeye yoğunlaşan polis, olaylara karıştıkları gerekçesiyle 2 kişiyi ‘silahsız’ olarak yakaladı.

İki şahıs gözaltına alınırken, polis ekipleri çevrede, kavgaya karışan diğer şahısları yakalamak ve kullanılan silah ya da silahları bulmak için araştırma yaptı, ancak geç saatlere kadar herhangi bir sonuca ulaşılamadı.

malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi