SPOR
Giriş Tarihi : 04-03-2020 11:57   Güncelleme : 04-03-2020 11:57

Abdullah Avcı Fenerbahçe Yolunda Mı?

Abdullah Avcı Fenerbahçe Yolunda Mı?

Abdullah Avcı Fenerbahçe Yolunda Mı?


Uzun bir süredir takımın başından ayrılması gündemde olan Ersun YANAL Fenerbahçe de bulunan tüm görevlerinden yönetimle karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Bu sürecin arkasından taraftarlar arasında takımın başına hangi hocanın getirileceği merak konusu olurken kulislerde başarılı teknik adam Abdullah AVCI’nın adı geçmeyi başladı.
Başarılı teknik adamın daha önce yardımcılığını yapan Serhat GÜLPINAR katılmış olduğu bir radyo programında Abdullah Avcı Fenerbahçe yolunda mı? Sorusuna yanıt verdi.
Başarılı teknik adamla Beşiktaş ayrılığı sonrasında görüştüğünü ve kendisinin sezon sonuna kadar her hangi bir takımla anlaşmak istemediğini belirttiğini sözlerine ekleyen Gülpınar, Sayın Abdullah AVCI’YA Azerbaycan milli takımından da oldukça ciddi bir teklif geldiğini fakat teknik adamın kararının sezon sonuna kadar takım çalıştırmamak olmasından dolayı bu teklifi ret ettiğini açıkladı.  

Diğer Alternatif Lucescu
Kulüp içerisinde başarısız gidişata dur diyecek kapasitede bir teknik adam arayışı hızla sürüyor. Kulübün ilk olarak hedefi Abdullah Avcı olsa da teknik adamla anlaşılamaması durumunda Türkiye de birçok kulüp de çalışmış başarılı teknik adam Lucescu’nun takımın başına getirilmesi düşünülüyor. Taraftar tarafından da oldukça istenilen ve kabul gören başarılı teknik adamın Sarı Lacivertli kulübün kötü gidişine dur diyebilecek potansiyelde bir kapasitesi olduğuna taraftar tarafından inanılıyor.