GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-03-2020 12:10   Güncelleme : 04-03-2020 13:16

Yeni Malatyaspor Yeni Teknik Direktörü Hikmet Karaman 

Yeni Malatyaspor Yeni Teknik Direktörü Hikmet Karaman 

Yeni Malatyaspor Yeni Teknik Direktörü Hikmet Karaman 
BtcTurk Yeni Malatyaspor alınan başarısız neticelerin arkasından teknik direktör arayışında olduğu camiada konuşulmaktaydı. Taraftarların da yoğun baskısı neticesinde Kemal Özdeşin görevine son vererek usta çalıştırıcı Hikmet KARAMAN ile 1,5 yıllık bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Dün prensip noktasında kulüp ile teknik adam arasında her hangi bir problem olmadığının açıklanması üzerine bugün 1,5 yıllık sözleşme imzalandığı duyuruldu.

BtcTurk Yeni Malatyaspor’a Yeni Teknik Adam
Süper Lig kulüpleri arasında bulunmakta olan BtcTurk Yeni Malatyaspor da dün hareketli saatler yaşanmaktaydı. Kemal Özdeş ile yolların ayrılma kararı alınması ile birlikte taraftar içerisinde yeni teknik adamın kim olacağı ile ilgili büyük bir merak söz konusuydu.
Sezona çok ciddi bir şekilde iddialı bir şekilde başlayan BtcTurk Yeni Malatyaspor Sergen Yalçın ile anlaşma sağlamış ve istenen başarıyı elde edememişti. Sergen Yalçın’ın görevinden ayrılması ile birlikte tecrübeli çalıştırıcı Kemal Özdeş göreve getirildi. Teknik adamında çok fazla başarılı olamamasının üzerinden çare olarak yönetim Hikmet KARAMAN ile anlaşmaya vardı.
Son olarak çalıştırdığı takım olarak Kayserispor olarak görevine son verilen Hikmet Karaman 2 gün içerisinde kente gelerek takımın başına geçmesi bekleniyor