GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-03-2020 13:13   Güncelleme : 04-03-2020 13:15

Fenerbahçe de Teknik direktörlük için Roberto Carlos iddiası!

Fenerbahçe de Teknik direktörlük için Roberto Carlos iddiası!

Fenerbahçe de Teknik direktörlük için Roberto Carlos iddiası!


Reha Kapsal bugün Fenerbahçe camiasına bomba gibi düşen bir iddia da bulundu. Yönetimin sezon sonuna kadar bir teknik direktör arayışında bulunduğunu ve bu noktada Roberto Carlos en büyük adaylar arasında olduğunu iddia etti. Eski futbol yorumcusu bu tercihin son derece isabetli olacağını ve kulübe son derece faydası olacağının da altını çizdi.
Eski teknik adam ve usta futbol yorumcusu Reha Kapsal, Fenerbehçe yönetiminin sezon sonuna kadar bir teknik adam aradığını ve bu noktada ilk adayın Roberto Carlos olduğunu iddia etti. Bu anlaşmanın olması durumunda kulübe büyük bir faydasının olacağını ve tökezleme devresinde bulunan takımın deneyimli teknik adamın üreteceği çözümler ile son bulabileceğini sözlerine ekledi. 

İkinci Yarı Fenerbahçe de Kötü Başlangıç

Süper Ligin ikinci yarısının başlaması ile birlikte Fenerbahçe taraftarında büyük bir hayal kırıklığı daha yaşandı. Oynamış bulunduğu son 5 maçta sadece 2 puan almış olması taraftarları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Reha Kapsal, kötü geçen bu sezonun tamamlanması sürecinin Roberto Carlos ile devam ettirilmesinin son derece doğru olacağını belirtti. Takı tanıyan ve taraftar tarafından büyük saygı duyulan dünyaca ünlü yıldızın Fenerbahçe’nin başına geçmesi ile bazı sorunların ortadan kalkacağına kesinlikle inandığını belirtti.