GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-03-2020 20:22   Güncelleme : 15-03-2020 20:22

Berke Özer: Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük camiası

Berke Özer: Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük camiası

Berke Özer: Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük camiası


Westerlo'da kiralık olarak top koşturmakta olan  kaleci Berke Özer Altınordu Kulübü'nü ziyaret ettiği zaman içerisinde yapmıy olduğu çarpıcı açıklamada Kaç sene şampiyon olup olmamasının bir önemi bulunmadığını belirterek Türkiye’nin en büyük camiasının tartışmasız Fenerbahçe olduğunu söyledi.

Belçika ekibi KVC Westerlo'da kiralık bir şekilde forma giyen genç kaleci altyapısından bu günlere ulaştığı eski kulübü yetiştiği Altınordu Kulübünü ziyaret etti.

Berke Özer, Eski kulübü yöneticileri ve alt yapıda forma giyen gençler ile bir araya geldi. Seyit Mehmet Özkan oyuncularını ciddi bir şekilde takip ettiklerini ve kendisinin Avrupa da sayılı kaleciler arasına gireceklerine emin olduklarını söyledi. Kulübün alt yapısından birçok yıldız çıktığını belirten Başkan en büyük hayali olarak bu oyuncuların bir gün takıma katkı sağlamaları olduğunu söyledi

Berke: "Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük camiasıdır"

Altınordu'dan ayrıldığı zaman  ile şu anki pozisyonu arasında çok ciddi fark olduğunu belirten Berke Özer, Altınordu Futbol Akademisi’nin başarılarına dikkat çekerek bu başarının asla tesadüf olmadığını ve daha iyi günlerin kulübü beklediğini sözlerine ekledi.
Belçika’dan hazır bir şekilde kulübüne dönmek istediğini belirten başarılı kaleci her ne kadar da Fenerbahçe’nin uzun süre şampiyon olamasa da tartışmasız Türkiye’nin en büyük kulübü olduğunu belirtti.
Bugünlere gelmesinde eski kulübü Altınordu takımının çok büyük bir emeği bulunduğunu yineleyen oyuncu eski takımının da yeni takımının da çok başarılı olacağına emin olduğunu söyledi.