GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-03-2020 20:23   Güncelleme : 15-03-2020 20:23

Fenerbahçe'de Geniş bir Temizlik Başlıyor! İşte Gidecekler ve Kalacaklar...

Fenerbahçe'de Geniş bir Temizlik Başlıyor! İşte Gidecekler ve Kalacaklar...

Fenerbahçe'de Geniş bir Temizlik Başlıyor! İşte Gidecekler ve Kalacaklar...


Büyük hayaller ile başladığı 2019-2020 sezonuna şampiyonluk yarışına çok erken havlu atan Fenerbahçe'de bir kere daha temizlik harekatı başlıyor...
Sarı-lacivertli idare son iki sezonda olduğu gibi yeni sezonda da kadroda başkalaşıma gidecek. Ekipten en az 8 adın kulüp ile yollarının ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor.
Emre sezon sonu Futbolu Bırakıyor
Fener'de kaptan Emre sezon sonu futbol kariyerini tamamlıyor. Kontratı bitecek olan Mehmet Ekici, Isla ve Falette ile yollar ise kesin bir şekilde ayrılacak.
Hasan Ali ve Tolga Kalabilir
Hasan Ali ve Tolga'ya yeni bir takım teklifler yapılacak.
Zajc'tan kazanç bekleniyor 
İdarenin bekleneni veremeyen Tolgay, Alper, Mevlüt ve Miha Zajc'ı da bir sonraki sezon için  düşünmediği belirtiliyor. Sarı-Lacivertliler özellikle Zajc'ın satışından kazanç temennisinde.
Kiralıklara yol verilecek 
Ayrıca kiralık olarak oynamakta olan Zanka ve Frey de yeni sezon kadrosunda yer alamayacak. İdare iki futbolcunun satışı mevzusunda Düsseldorf ve Nürnberg ile görüşecek.
Dirar'a iki önemli teklif var 
Kasım ayında Fenerbahçe ile olan mukavelesini 2 sene daha uzatan yıldız oyuncu Nabil Dirar'a Fransa'dan talipler bulunuyor. Faslı yıldızı Bordeaux ve Nice'in istediği edinilen bilgiler arasında. Dirar'ın vereceği karar merakla bekleniyor.
Tolgay büyük hayal kırıklığı yarattı
Geçen sezon devre arasında bomba transfer olarak takıma katılan  Tolgay Arslan gösterdiği performansla temennilerin çok uzağında kaldı.