GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-03-2020 20:46   Güncelleme : 15-03-2020 20:46

Trabzonspor'da Golcü yıldız sakatlık şoku!...

Trabzonspor'da Golcü yıldız sakatlık şoku!...

Trabzonspor'da Golcü yıldız sakatlık şoku!...


Erteleme maçında Yeni Malatyaspor ile karşılaşan karadeniz ekibi maçı kazanmasının sevincini tam olarak yaşayamadı. Trabzonspor'da takımın bu seneki süper starı Sörloth, sakatlık yaşadı.
Trabzonspor Norveçli yıldız oyuncusu Alexander Sörloth'un, Yeni Malatyaspor'la yapılan erteleme mücadelesinde deplasmanda oynanan müsabakanın 40. dakikasında kenara işaret vermesi neticesinde sakatlanarak oyuna devam edememiş ve yerini bir başka arkadaşına bırakmıştı. Sörloth'un yerine oyuna dahil olan Ndiaye müsabakada son derece etkili bir performans sergiledi.
Golcü oyuncunun sağlık durumu ise gerek taraftarlar ve gerek ise spor medyası tarafından oldukça merak ediliyor. Maçın akabinde yapılacak tetkiklerin incelenmesi ile oyuncunun nasıl bir rahatsızlık içerisinde olduğu kamuoyuna paylaşılacak..
Norveçli yıldız, Trabzonspor taraftarının şampiyonluk için oldukça fazla heyecanlandığı bu sezon içerisinde oldukça yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Taraftar için şampiyonluğa bu kadar yaklaşıldığı sezon içerisinde takımın gol yükünü sırtlayan oyuncularının sakatlığı ile oldukça büyük bir şok yaşandı. Norveçli yıldız bu sezon oynadığı 37 maçta 25 gol atarak gol kralığı noktasında da en iddialı isim. Oyuncu ayrıca yapmış olduğu 7 asistlik performans ile takımının gol yollarında direk olarak 32 golünde katkısı olduğu biliniyor. Taraftarlar sağlık ekibinden gelecek olan sevindirici haberi heyecanla bekliyor.