SPOR
Giriş Tarihi : 16-03-2020 21:50   Güncelleme : 16-03-2020 21:50

Hasan Çetinkaya’dan Çarpıcı Açıklama: "Aziz Yıldırım kazansa o ismi duyuracaktık"

Hasan Çetinkaya’dan Çarpıcı Açıklama:

Hasan Çetinkaya’dan Çarpıcı Açıklama: "Aziz Yıldırım kazansa o ismi duyuracaktık"

 

Belçika 2. Liginde görev yapmakta olan ve  Westerlo takımına gelmesi ile birlikte oldukça başarılı işler yapan ve hedeflerini oldukça ileri taşıyan Hasan Çetinkaya açıklamalarda bulundu

Yurt dışında top koşturmakta olan sporcularımızın nasıl bir hayat içerisinde bulunduklarını anlatan bir TV programına konuk olan Fenerbahçe takımının uzun yıllar istifade ettiği başarılı menajer Westerlo Kulübü içerisinde çok başarılı bir dönemden geçiyor. Kulübün 2. Adamı seviyesine getirilen başarılı menajer takım ile ilgili nerede ise tüm her şeyden sorumlu bir şekilde çalışıyor.

 

Başarılı menajer kısa süre önce tamamlanan Fenerbahçe Başkanlık yarışında Aziz Yıldırım’ın kazanması durumunda getirilmesi planlanan gizli anlaşma yapılan ismi ilk defa açıkladı. Takım içerisindeki bu başarılı grafiğin sebepleri arasında Chris Van Puyvelde ile hareket etmek olduğunu belirten başarılı menajer bu kişi ile daha önce Fenerbahçe Kulübü Aziz Yıldırım aracılığı ile anlaşma sağlandığı ve bu anlaşmanın gizlilik kararı ile daha önce açıklanmadığını duyurdu.