SPOR
Giriş Tarihi : 21-03-2020 13:50   Güncelleme : 21-03-2020 13:50

Fenerbahçe de Yeni Patron Emre Belözoğlu Faaliyetlere Başladı

Fenerbahçe de Yeni Patron Emre Belözoğlu Faaliyetlere Başladı

Fenerbahçe de Yeni Patron Emre Belözoğlu Faaliyetlere Başladı

Fenerbahçe yönetimi bir sonraki döneme son derece büyük değişiklikler ile girmeyi planlıyor. Bu değişimlerden ilki olarak uzun bir zamandır konuşulmakta olan Emre Belezoğlu’na verilecek olan görev. Sportif direktörlük görevi için takımın başına getirilen tecrübeli oyuncu ilk icraatını da bugün gerçekleştirdi. Altay’ın hocası Yalçın Koşukavak'a talip olarak takımdaki köklü değişimlere şimdiden başladı.
Ersun Yanal’ın görevine son verilmesi ile birlikte arayış içerisinde bulunmakta olan kulüp beklenmeyen bir hamle ile birlikte taraftarlarını oldukça şaşırttı. Altay’ın hocası Yalçın Koşukavak’a talip olarak bu noktada prensipte anlaşıldı.
Ekmekçioğlu Tüm Yaşananları Doğruladı 
İlk olarak konu ile ilgili Başkan Ali Koç ile görüşme sağlayan Belezoğlu bu konu ile ilgili tam destek alması ile birlikte girişimlere başlayarak usta teknik adam ile iletişim kurdu. Usta teknik adamın teklifi olumlu karşılaması ile birlikte gerekli çalışmaların yapılması için Ekmekçioğlu’nu bizzat Ali KOÇ aradı. Ekmekçioğlu “Yalçın hocaya görev verilmesi planlanıyor” şeklinde bugün bir gazeteciye izahat da bulunarak, konun doğru olduğunu ve prensipte bir sıkıntı bulunmadığını söyledi. Teknik adamın kulübü Altay ile görüşerek Fenerbahçe’ye gitmek için izin istediğini ve yönetiminde bu konuya sıcak baktığı bildirildi.