Magazin
Giriş Tarihi : 08-05-2019 15:31   Güncelleme : 08-05-2019 15:37

Çukur 32. Bölüm Fragmanı

Çukurun geçtiğimiz bölümünde Yamaç Aliço’yu kurtarmak için Yücel’i vurmuş, Yücel giydiği çelik yelek sayesinde hayatta kalmış, sonrasında Cumali Yücel’İ vurmuş fakat yücel kaçmıştır...

Çukur 32. Bölüm Fragmanı

Çukur 32. Bölüm Fragmanı

 

Çukurun geçtiğimiz bölümünde Yamaç Aliço’yu kurtarmak için Yücel’i vurmuş, Yücel giydiği çelik yelek sayesinde hayatta kalmış, sonrasında Cumali Yücel’İ vurmuş fakat yücel kaçmıştır. Yücel’in adamı Nejatı’ı konuşturan Cumali, Uluç’un hain olduğunu öğrendi.  Vartolu’nun mekanında Azer Kurtuluş’un kardeşi öldürüldü. Kardeşinin intikamını almak için yola çıkan Azer’i İdris baba durdurdu, Azer ise 5 milyon kan parası istedi. JJML hastası öykü için Yamaç, Çukur’da bağış kampanyası başlattı. Kemal, Metin ve Cumali Timsah’ın evini basarken Cumali ayağından vuruldu, bu fırsatla beraber kaçan Timsah’ı Yamaç yakaladı. Azer ise mahalleye gelip aldığı kan parasını yaktı. İntikam yeminleri eden Azer mahhaleye düşmanlığını ilan etti.

Yeni bölümde ise kardeşler arasındaki kavga derinleşiyor gibi. Yamaç ve Vartolu bir el bombalarından kaçmaya çalışıyor. Bir yandan ise Akşin’e görücü geliyor. Sezon finaline gittikçe yaklaşılan çukur dizisinde ateş alevleniyor. Durumların giderek karıştığı çukurun 32. Bölümünde bizleri neler bekliyor merakla bekliyoruz. Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanını burada bulabilirsiniz.