SPOR
Giriş Tarihi : 28-03-2020 09:29   Güncelleme : 28-03-2020 09:29

Galatasaray da Şok Ayrılık!

Galatasaray da Şok Ayrılık!

Galatasaray da Şok Ayrılık!
Galatasaray kulübünde şok bir ayrılık yaşandı. Büyük umutlar ile ezeli rakibinden transfer edilen Şener Özbayraklı sadece 5 maç oynamasına rağmen kulüpten gönderildi. Fenerbahçe de oldukça iyi bir performans göstermesine rağmen ani bir karar ile sarı kırmızılı kulübe transfer olan deneyimli oyuncu, büyük umutlar çerçevesinde Galatasaray’a transfer olmuştu. 
Büyük umutlar ile takıma getirilen Şener Özbayraklı hiç şüphesiz ki taraftarı şaşkınlığa uğratan isimlerin başında yer aldı. Eski kulübünden tamamen bedelsiz olarak gelen oyuncu talihsiz bir sakatlık yaşadı. Bu sakatlığın arkasından ise yalnızca 5 maç sahalara çıkabildi.  Fatih Terim tarafından hazırlanan rapor çerçevesinde oyuncunun sezon sonunda gönderilmesine karar verildi. Deneyimli teknik adamın bir sonraki sezon için hazırlıklara başladığı ve gönderilecekler ve kalacaklar listesini oluşturduğu ve bunu yönetim ile paylaştığı bildiriliyor. 
Yeni Transfer Çalışmaları
Gönderileceklerin ve kalacakların tespit edilmesi ile başlayan yeni sezon hazırları yeni transfer çalışmaları ile de devam ediyor. Avrupa da ve Afrika da birçok oyuncuyu takip eden yönetim yeni sezon transferleri için de kolları sıvamış gibi görünüyor.