Magazin
Giriş Tarihi : 10-05-2019 01:55   Güncelleme : 10-05-2019 01:55

Diriliş Ertuğrul 148. Bölüm Fragmanı

İlbilge ve Ertuğrul Bey, Beybolat’ı köşeye sıkıştırır. Albastı olduğu belli olan Beybolat tam yakalanacak iken nehire atlayarak Ertuğrul Bey ve İlbilge’nin elinden kaçar...

Diriliş Ertuğrul 148. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul

İlbilge ve Ertuğrul Bey, Beybolat’ı köşeye sıkıştırır. Albastı olduğu belli olan Beybolat tam yakalanacak iken nehire atlayarak Ertuğrul Bey ve İlbilge’nin elinden kaçar. Bunun üzerine Kayı Alpları Beybolat’ın ölüsünü getirmek üzere nehire gönderilir. Fakat nehire Arıkbuka daha önce gelir ve Kayı Alpları ile savaşır. Kayı Alpları bu savaşta şehit olurlar. Arıkbuka ise Beybolat’ı alıp tedavi etmek için oradan götürür.

Bamsı, Alplık kılıcını Ertuğrul Bey’den almıştır. Albastıyı arama çalışmalarına Bamsı başlar. Bu arama çalışmlarında şehit olan Kayı Alplarını görür ve Bamsı, Ertuğruş Bey’in tehlikede olduğunu düşünerek gizli yere gider. Gündoğdu Bey’i de yanına alır. Arıkbuka, Ertuğrul Bey’e Berk Han’ın adamları ile görüşmedeyken baskın yapar ve Turgut’u ağır yaralayıp, Dumrul ve Mergen’i şehit edip Ertuğrul Bey’i kaçırır.

Ağır yaralı olan Tugut’un yaşayıp yaşamayacağını, Ertuğrul Bey’in bulunup, Arıkbuka ve Beybolat’tan intikam alınıp alınmayacağını. Gündoğdu ve Bamsı ne yapacağını yeni bölümde göreceğiz. Diriliş Ertuğrul’un 148. Bölümünün fragmanını sitemizin bu sayfasından izleyebilirsiniz. İyi seyirler.