SPOR
Giriş Tarihi : 05-04-2020 13:32   Güncelleme : 05-04-2020 13:32

Galatasaray'a; Hasan Ali Kaldırım

Galatasaray'a; Hasan Ali Kaldırım

Galatasaray'a; Hasan Ali Kaldırım

 

Galatasaray'dan son dakika transfer haberi. Fenerbahçe oyuncusu Hasan Ali Kaldırım hakkında flaş iddia ortaya atılmaya başlandı. Bu iddiaya göre, sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek olan Hasan Ali Kaldırım, Galatasaray ile anlaşma yapacak.

Transfer Gelişmesi

1xbet mobil Galatasaray'da son dakika transfer gelişmesi gündeme geldi. Sarı kırmızılılar önümüzdeki sezona mutlak sol bek oyuncusu transfer etmeyi düşünüyordu. Sarı kırmızılılar, önümüzdeki sezon Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Hasan Ali Kaldırım'ı gündemine getirdi. Önümüzdeki sezon Hasan Ali Kaldırım, sarı kırmızı forma giyebilir.

Nagatom Ayrılacak

  Nagatom önümüzdeki sezon Galatasaray'da oynamayacak. Nagatom'un olmadığı ortamda, Marcelo Saracchi tek başına sol bek oyuncusu olarak kalacak. Kurzama ihtimalini alan takım, bu ihtimali kenara bıraktı. Fatih Terim'in Hasan Ali Kaldırım'ı, transfer listesinde ilk başlara eklendiği söylendi. Tecrübesi ile takıma başarılar getiren Terim, bir sonra ki sezon Hasan Ali Kaldırım ile oynamak istediğini belirtiyor. Şartların ve anlaşmaların uygun olduğu ortamda, Hasan Ali'yi takımına eklemek istiyor.

Hasan Ali Fener'den Ayrılacak

 2012 yılından beri Fenerbahçe'de oynayan Kaldırım, 2020 ortalarında takımdan ayrılacak. Sözleşmesi temmuz civarı bitecek olan futbolcuyu, Terim takımına almak istiyor. Önümüzdeki dönem Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'de olmayacak. Fatih Terim ise, sol bek oyuncusu olarak Kaldırım'ı takımında oynatmak istediği ifade edildi. Bu haber sarı kanaryalıları üzecek, sarı kırmızılıları ise sevindirecek bir haber gibi gözüküyor.