SPOR
Giriş Tarihi : 05-04-2020 13:59   Güncelleme : 05-04-2020 13:59

Selçuk Şahinden Önemli Açıklamalar

Selçuk Şahinden Önemli Açıklamalar

Selçuk Şahinden Önemli Açıklamalar

 

Uzun yıllar Fenerbahçe kulübünde forma giymiş ve şu anda TFF 1.Lig ekibi olan Bursaspor da top koşturan Selçuk Şahin önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk Şahin yaptığı açıklamalarda şunları söyledi. Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi uzun zamandan sonra yenmesine değinen futbolcu ben Fenerbahçe'de oynadığım 12 yıllık süre içerisinde hiç mağlubiyet yaşamadım. Bir gün Galatarasay’ın Fenerbahçe'yi yeneceği gerçekleşecekti ve o bu sezon oldu. Fenerbahçe tekrar Galatarasay'a karşı aynı seriye yapabilecek kalitede bir takım ve uzun yıllar aynı seri tekrarlanabilir dedi.

Selçuk Şahin Sorulan Sorulara Cevap Verdi

 Selçuk Şahin Hürriyet gazetesinden İsmail Er'in sormuş olduğu sorulara içtenlikle cevap verdi. İsmail Er'in kendisine sormuş olduğu sorular içerisinde 21 yıllık futbolculuk yaşantında neler hissediyorsun?, sorusuna başarılı futbolcu şöyle cevap verdi. Hayat hızlı bir şekilde geçiyor ve devam ediyor. İlk defa profesyonel olduğumu dün gibi hatırlıyorum. Futbolculuk hayatımda şanslı olduğumu düşünüyorum. 21 yıllık profesyonel futbolculuk hayatıma çok kupa ve başarılar sığdırdım diye cevap verdi.

Selçuk Şahinden Sorulan Sorulara Samimi Cevaplar

 İsmail Er'in Selçuk Şahin'e sorduğu sorulara futbolcu samimi cevaplar verdi. Kendisine sorulan TFF 1.Lig'mi yoksa Süper Ligini futbolcuların açısından daha zor oluyor sorusunu futbolcu şöyle cevapladı. Süper lig kaliteli futbolculardan kurulu bir lig. TFF 1.Lig ise çok mücadele edilmesi gereken bir lig. Kupa maçlarında görüldüğü gibi TFF 1.Lig takımları süper lig takımlarını eleyebiliyor. Bu yüzden zorluk açısından TFF 1.Lig daha zordur cevabını verdi.