SPOR
Giriş Tarihi : 05-04-2020 14:26   Güncelleme : 05-04-2020 14:26

Fenerbahçe'ye Yeni Sportif Direktör Geliyor

Fenerbahçe'ye Yeni Sportif Direktör Geliyor

Fenerbahçe'ye Yeni Sportif Direktör Geliyor

 

İtalyan medyasından son dakika haberi geldi. İtalyan medyası haberine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un ünlü sportif direktör Ariedo Braida ile temas halinde olduğunu yazdı. FİFA menajeri Marko Kirdemir konu ile ilgili konuştu. Kirdemir konu ile ilgili bana gelmiş olan bilgilere göre 2 hafta önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Ariedo Braida görüşme yapmışlar. Fenerbahçe Kulübü kendisine sportif direktörlük teklif etmiş. Kendisi ise bana biraz süre verin diyerek Fenerbahçe Kulübünün beklemesini istemiş dedi.

İtalyan Medyası İddaa Etti

İtalyan basını haberlerinde şunlar yer aldı. Fenerbahçe Kulübü başkanı Ariero Braida ile 2 hafta önce bir görüşme yaptı. Büyük ihtimalle Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörünün Arieo Braida olacağını yazdı.

Ünlü Spor Direktörü Zaman İstedi

İtalya basınında çıkan haberlerde ünlü menajerin görüşme sonrasında Fenerbahçe Kulübünden zaman istediğini yazdı. Ünlü spor direktörü Ariedo Braida sırası ile önce Monza ve daha sonra Milan ve Barcelona gibi kulüplerde sportif direktörlük yaptı. Katalan kulübü Barcelona da sportif direktörlükten sonra uzun bir süre izleme ekibinde yer aldı.

FIFA menajeri Marko Kirdemir ise konu ile ilgili Radyospor'a bağlanarak açıklamalar yaptı. Radyospor’un Eyüp Yıldız yönetimindeki bahse gireriz programına bağlandıktan sonra Fenerbahçe Spor Kulübünün sportif direktör arayışı hakkında konuştu. Kirdemir Fenerbahçe Spor Kulübünün tecrübeli spor adamı ile 2 hafta iletişim kurduklarını söyledi.