SPOR
Giriş Tarihi : 05-04-2020 18:00   Güncelleme : 05-04-2020 18:00

MLS’te Antrenmanlarda Ertelendi

MLS’te Antrenmanlarda Ertelendi

MLS’te Antrenmanlarda Ertelendi

 

Amerikan futbol ligi olan MLS ülkede corona virüs salgının giderek yayılması ile birlikte daha önce liglerin durdurulması kararının arkasından MLS takımları antrenmanlarını 24 Nisana kadar ertelendiği açıklandı.

Daha Önce 3 Nisana Kadar Ertelenmişti

Amerikan 1. Futbol ligi yani MLS yönetimi daha önce antrenmanların 3 Nisan tarihine kadar ertelendiğini açıklamıştı. Fakat ABD’de corona virüsüne bağlı kovit-19 hastalığının son derece hızlı yayılması sebebiyle lig yönetimi aldığı karar ile antrenmanları 23 Nisan tarihine kadar ertelediğini açıkladı. Tesisler bu süre zarfında sadece tedavi gören oyuncular için açık olacak. ile MLS kararlarını en güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Liglerde 10 Mayıs Tarihine Kadar Ertelendi

Amerika’da MLS 1 Mart tarihinde başlamıştı. Fakat corona virüs salgını nedeniyle liglere 12 Mart tarihinde ara verilmişti. Ardından lig yönetimi liglerin 10 Mayıs tarihinde başlayacağını açıklamıştı. ile birlikte tüm dünya ligleri için olduğu gibi MLS maçları da başlar başlamaz sizlerle buluşacak.

Liglerin Başlaması Gecikebilir

MLS yönetimi antrenmanların 23 Nisan liglerin ise 10 Mayıs’ta başlayacağını açıklasa da ülkedeki tablonun oldukça kötü olması ve vaka sayısının oldukça artması ile birlikte bu kararların değişeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Uzmanlara göre liglerin başlaması için en erken tarih Haziran ayı sonu olabilir. ile tüm liglerin en güncel başlama tarihlerini yakından takip edebilirsiniz.