Magazin
Giriş Tarihi : 17-05-2019 16:51   Güncelleme : 17-05-2019 16:51

Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı

Bilindiği üzere Deniz Uğur, Ozan Dolunay, Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Damla Karaçay gibi televizyon ve tiyatro dünyasının ünlü isimlerinin yer aldığı Zalim İstanbul dizisi...

Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı

 

                                                     

Bilindiği üzere Deniz Uğur, Ozan Dolunay, Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Damla Karaçay gibi televizyon ve tiyatro dünyasının ünlü isimlerinin yer aldığı Zalim İstanbul dizisi her pazartesi saat 20.00’da Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Geçen pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin 7. Bölümde aldıkları itiraf ile tramvatik süreçlere tanık olan Cenk ve Cemre’nin hayatlarında bu yetmezmiş gibi bir de Seher ve Agah’ın baskını ile uğraşıyorlar. Bu baskın üzerine ne yapacaklarını bilemiyorlar. Şeniz ise Ceren’in hayal aleminde dolaşmasına izin vererek onu destekler fakat bir zaman sonra gerçekler acı bir biçimde yüzüne çarpacaktır.

Seher ve Agah çok koktukları ve istemedikleri bir yüzleşmenin tam ortasında bulurlar kendini. Cenk’in yüzünden bir çıkmaza girdiğini düşünen Cemre çok kızgındır. Cenk ise bu durumu önemsemez ve hiç ciddiye almaz. Belki de bu kadar ciddi olduğunun farkında değildir.

Cemre, Nedim’i gittikçe kötü bir duruma sokup onu hastalığında  daha da geriletmekten gayet memnundur ve bu durumu durdurmaya da hiç niyeti yoktur. Fakat bu tavrı ile en büyül düşmanı ile karşı karşıya gelecektir. Ceren hayatının şokunu Şeniz’in büyük bir ustalıkla yaptığı plan yüzünden yaşayacaktır.