GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-04-2020 16:35   Güncelleme : 21-04-2020 16:35

Kurumsal, Site, Ofis İlaçlama Faaliyetleri

Kurumsal, Site, Ofis İlaçlama Faaliyetleri

Kurumsal, Site, Ofis İlaçlama Faaliyetleri

Genel itibariyle haşere, böcek ve fare bütün kapalı ortamlar ve açık ortamları ciddi derecede olumsuz etkileyen canlılardır. Günümüzde insanların zamanlarının önemli bir kısmını geçirdikleri çalışma alanları genel itibarıyla ofislerdir. Bu alanlar, haşere, fare ve böcek problemleri oldukça yaygın bir şekilde görülebildiği kapalı alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ofisler insan giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerdir. Bu sebeplerden dolayı böcek, haşere ve fare görülme olasılığı oldukça yüksektir. Ofis ilaçlama fare ilaçlama sağlık ve hijyen bakımından oldukça önemlidir.
 
 Virüs Salgının Minimize Edilmesi Çalışmaları
 
 Son zamanlarda Çin'de ortaya çıkan ve bütün dünyayı ölüm ile tehdit eden, binlerce can kaybı ve yüzbinlerce vakanın meydana gelmesine sebep olan Corona virüsü salgını nedeniyle hijyen ve dezenfektan uygulamalarının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır.
 
 Yukarıdaki paragrafta da belirtildiği gibi ofis ve iş alanları, insanların yoğunlukla girip çıktıkları alanlar olduğu için buralarda böcek, haşere ve fare görülme olasılığı fazla olduğu gibi özellikle de dezenfektan uygulamalarının yapılması coronavirüsü ya da salgın hastalıkların yaygınlığını minimum seviyeye indirecektir.
 
 Nasıl İletişime Geçilir?
 
 Kurumsal ilaçlama faaliyetlerinden faydalanmak isteyen bireylerin ya da kurumların yapmaları gereken şey, oluşturulmuş web sitelerinden ya da whatsapp iletişim hatlarından irtibata geçip konum atmaları neticesinde profesyonel bir şekilde hizmet veren ilaçlama kadrosu, site ile ilgili bütün giriş, çıkış, koridor alanlarını dezenfekte ve ilaçlama uygularlar.
 
 Siteler, genel itibariyle farklı iş alanlarında çalışan bireylerin yaşadıkları alanlardır. Bu nedenle insan giriş çıkışının çok olduğu alanlarda yaygınlık kazanan virüs ya da virüs kaynaklı hastalıkların daha da yayılması ihtimali oldukça yüksektir. 
 
 Site ilaçlama ile yada apartman girişleri, çıkışları her kat koridorları, ev içleri, kapılar, pencereler, ortak kullanılan bütün merdivenler kısacası her yer itina ile dezenfeksiyon ve izolasyon işlemlerinden geçildikten sonra insanların kullanımına sunulur.

https://www.bocekavcisi.com/ofis-dezenfektan/