GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-04-2020 16:37   Güncelleme : 21-04-2020 16:37

Kurumsal İlaçlama Site Ve Apartman Dezenfekte

Kurumsal İlaçlama Site Ve Apartman Dezenfekte

Kurumsal İlaçlama Site Ve Apartman Dezenfekte

İlaçlama hizmeti, doğadaki haşere ve kemirgenlerden çevreye yayılan, insan sağlığını tehdit eden mikrop ve virüslere karşı intetisit uygulamasına verilen isimdir.
 
 İLAÇLAMA NEDEN ZORUNLUDUR?
 
 Haşere ve kemirgenler birçok hastalığın taşıyıcısıdır ve taşıdıkları bu hastalıkları çeşitli şekillerde insanlara bulaştırırlar. Bu nedenle insanların yaşam alanlarında düzenli ilaçlama yapılması zorunludur. Tarihte haşere ve kemirgenler yüzünden insanların toplu şekilde öldüğü birçok olay yaşandığı biliniyor.
 
 En bilineni ise vebanın yayılmasındaki kemirgenlerin etkisidir. Modern çağda insanlar daha dar fiziki alanlarda yaşamaktadırlar. Konutlar çok katlı, dikey mimari yapı şeklindedir. İşyerleri çoğunlukla kalabalık mekanlar ya da plazalardır. Bu şekildeki çalışma ve yaşam alanlarında, yani kurumsal ilaçlama olarak site ve apartman dezenfekte işlemlerinin daha titizlikle yapılması gerekmektedir.
 
 İLAÇLAMADA NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
 
 İlaçlama hizmeti profesyonel ve ilgili kurumlar tarafından yetkilendirilmiş firmalar tarafından yapılır. Biz bu alanda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir firmayız.
 
 Son zamanlarda insan sağlığını ve çevreyi tehdit eden ilaçlar kullanan korsan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu durum insan ve çevre sağlığı bakımından büyük bir tehdittir. Yetkisiz firmaların kullandığı ilaçlar insan sağlığı açısından zararlıdır, hastalığa sebep olabileceği gibi ölümlere bile yol açabilmektedir.
 
 İlaçlama hizmeti satın almadan önce, firmanın iyi analiz edilmesi, geçmişi, yaptığı işleri ve referansları dikkatle incelenmelidir.
 
 Biz ilaçlama sektöründe " sosyal sorumluluk sahibi " bir firmayız Sağlıklı ve temiz bir ülkede yaşamak için projeler üreten, dünyada ilaçlama işinin nasıl yapıldığını takip eden bir kuruluşuz. 
 
 Böcek avcısı olarak, evinizde, işyerinizde, sağlıklı, hijyenik ve korkmadan yaşayabilmeniz için üzerimize düşen her şeyi yaparız. Bunun için, böcekleri ve kemirgenleri profesyonel ilaçlama metotlarıyla sizden uzak tutarız. Hijyenik, sağlıklı bir ev, işyeri ortamının sağlanması için tercihiniz bizleriz.


https://www.bocekavcisi.com/kurumsal-ilaclama/