SPOR
Giriş Tarihi : 27-04-2020 22:23   Güncelleme : 27-04-2020 23:45

Galatasaray Kulübünün Transferi Enes Ünal

Galatasaray Kulübünün Transferi Enes Ünal

Galatasaray Kulübünün Transferi Enes Ünal

 

 

Gelecek sezona yönelik transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray kulübünün transfer bombası olarak Enes Ünal'ı kadrolarına dahil edeceği paylaşıldı. Son dakika haberi olarak çeşitli kaynaklardan aktarılan gelişmelere göre Fatih Terim'in, La Liga ekibi Rean Valladolid'in oyuncusu olan Milli golcü Enes Ünal'a talip olduğu belirtilmiştir. İspanyol basınında da yer alan flaş girişimle ilgili olarak bazı detaylara yer verilmiştir.

 

Her ne kadar Valladolid'de iyi bir şöhreti bulunmasa da, güven duyulmak istenen oyuncuyla yola devam edilmesine yönelik niyetlerin İstanbul kulübünün teması neticesinde yok edildiği aktarılmıştır. Villareal'den kiralanarak Valladolid'de forma giymeye devam eden oyuncunun İspanya'da devam etmesi beklenmemektedir.

 

Villareal ile Temasa Geçiliyor

Transferle ilgili müzakereleri gerçekleştirmek üzere Villeral ile temasa geçildiği belirtile, sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim'in Enes Ünal'ı istediği vurgulanmaktadır. Alt yaş kategorilerine dikkat edildiğinde ve milli takımdaki performansına göz atıldığında harika bir tercih olacağı aktarılmaktadır. Kulübün ekstra gelir elde edebileceğine dair umut vaat eden bir futbolcu olarak lanse edilmektedir. Trendbet sayfalarından takımlarla ilgili takiplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Villareal, Enes Ünal'ı Manchester City'den kadrolarına katmayı başarmıştı. Geleceğe yönelik transfer planları gereği 14 milyon Euro ödeyerek oyuncuya takımında yer vermişti. Geçtiğimiz yıllarda Levante ve Valladolid takımları tarafından kiralanmış olsa da, Villareal kulübü tarafından halen şüpheci yaklaşımlara maruz kaldığı ve beklenen seviyeleri elde edemediği görülmektedir. Her ne kadar 2022 yılına kadar sözleşmelerin devam edeceği bilinse de, Galatasaray'dan gelecek olan tekliflere göre kulüple ilişiğini kesmesi beklenmektedir. Önümüzdeki günlerde diğer transfer haberlerinde hangi oyuncuların yer alacağı büyük merak konusudur. Ünlü oyuncuların transfer tekliflerine vereceği yanıtların güncel olarak takip edilmesini kolaylaştıran adresleri ziyaret edebilirsiniz. Trendbet giriş sayfaları sayesinde bu haberleri takip etmenin pratik yöntemleriyle tanışabilirsiniz.