GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-05-2020 20:39   Güncelleme : 06-05-2020 20:39

Mersin Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mersin Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mersin Evden Eve Nakliyat Firmaları

 

Mersin evden eve nakliyat kalitesiyle sağlıklı nakliye hizmeti için firmamızla tanışabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile nakliye işlerinizi kısa sürede başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taşınma işlerinizde güvenilir destek almak için istediğiniz zaman firmamızla iletişim kurarak çalışmalara hemen başlayabilirsiniz. Mersin evden eve nakliyat firmamız sizinle çalışmaya başlamadan önce sizinle tanışma politikası uygular. Bunun için ön görüşme yapar. Ön görüşmede sizinle tanışılırken taşınma taleplerinizde dikkate alınır ve nasıl çalışma programı istediğiniz öğrenilir. Buna göre sizin talepleriniz doğrultunda taşınma talebi gerçekleştirmek için firmamız size özel taşınma planı çizer. Buna göre evinize öncelikle ekspertiz ekibi göndererek işe başlar. Ekspertiz ekibinin eve gönderilmesiyle başlayan süreç daha sonra eşyaların belli bir düzen ve sistematik çerçevede taşınmasıyla devam eder.

 

Eşyaların Paketlenip Ambalajlanması

Mersin evden eve taşımacılık ile nakliye işleriniz öncelikle ekspertiz ekibiyle başlar demiştik. Bu ekspertiz ekibi sizin evinize gelerek eşyalarınızın genel durumunu inceler. Buna göre eşyalarınızın sayısı, özellikleri gibi tüm ayrıntılar not alınır. Buna göre eşyalarınızın durumlarına uygun şekilde paketlenip ambalajlanır. Eşyalarınız cinslerine göre uygun paketleme ve ambalajlama ile korunaklı hale getirilir. Bu şekilde eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesi önlenir. Böylece eşyalarınızın kırılma, çizilme, aşınma gibi durumlar olmadan yeni yerlerine taşınmak üzere kendileri için ayrılan nakliye araçlarına özenle dizilir. Eşyalarınızın yerleşeceği nakliye aracı da yine ekspertiz incelemesi sonrası eşyalarınızın miktarına göre belirlenir.

Kurulum ve Demonte İşlemleri

Mersin nakliyat firmaları aracılığı ile başlayan nakliye yolculuğunda eşyalarınız yeni adrese getirildikten sonra buradaki yeni yerine yerleştirilmeye başlanır. Bunun için ihtiyaç duyulursa asansörlü nakliye hizmetinden yararlanılır. Asansörlü nakliye hizmeti yüksek katı binalara eşya taşımada kolaylık sağlamak için uygulan bir hizmet türüdür. Bu şekilde eşyalarınız paletli sistem ile pencere ya da teras bölümlerinden içeriye taşınır. Eşyalarınız taşındıktan sonra kurulum ve demonte işlemleri de yine firmamız tarafından yerine getirilir. Böylede bu konuda emek harcamanıza ya da araştırma yapmanıza gerek kalmaz. Ancak kurulum ve demonte işlemleri için önceden bu hizmeti alıp almamak konusunda firmanıza gerekli bilgiyi vermeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekir.

Firmamız hakkında ve Mersin evden eve taşımacılık sorunlarınız için sitemizi ziyaret ederek (https://www.atanakliye.com) bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.