SPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2020 22:40   Güncelleme : 09-05-2020 22:40

Tyson'ın Kulağını Isıran Boksör Geri Dönüyor

Tyson'ın Kulağını Isıran Boksör Geri Dönüyor

Tyson'ın Kulağını Isıran Boksör Geri Dönüyor

 

Boks spor tarihinin efsane markalarından biri olan Evander Holyfield, şu anda  1xbet giriş   57 yaşında olmasına rağmen boksa tekrar dönüş yapacağını duyurdu. Holyfield, 1997 tarihinde Mike Tyson ile yapılan bir rövanş maçında Tyson'ın kulağını ısırarak maçı sonlandırması ile gündeme gelmişti.

Sosyal Medya Hesabından Duyurdu


1xbet giriş  Boksa tekrar dönüş yaptığını sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine duyuran Holyfield, ''Hazır olun, şampiyon yuvaya tekrar dönüş yapıyor.'' cümlesi ile paylaştığı kemer alma fotoğrafını takipçilerine sunarak boksa tekrar dönüş yapacağını ilan etti. 1xbet Bunun üzerine birçok kişi tarafından ilgi gören paylaşım sonucu, Mike Tyson ile bir maç daha yapmalarını isteyen takipçilerin ilgi odağı oldu.

Tyson'ın Kulağını Isırmıştı

1997 yılında Mike Tyson ile Kemer alma maçında karşılaşarak aynı müsabakaya denk gelen Holyfield, ünlü boksörün kulağını ısırarak uzun yıllar akıldan çıkmayacak görüntülere ev sahipliği yapmıştı. İlk 2 raundun galibi olan Mike Tyson'ın önde götürdüğü maçın 3. roundunda Mike Tyson'ın kulağını ısırarak kural ihlali yapmıştı.

''Tekrar Dövüşeceğim''

Uzun yıllar sonra tekrar boksa döndüğünü ilan eden Holyfield, Unite 4 Our Fight isimli etkinlik içerisinde yer alacak 1xbet
   boks maçı ile birlikte tekrar aşık olduğu boksa dönüş yapacağını duyurdu. 1xbet giriş Bu gösteri maçında sahneye çıkacak olan Holyfield, birçok takipçi tarafından güzel şekilde geri dönüş alarak uzun yıllar sonra gerçekleşecek boks maçı izin tarih saymaya başladı.