SPOR
Giriş Tarihi : 11-05-2020 21:29   Güncelleme : 11-05-2020 21:29

Giorgio Chiellini'den Felipe Melo'yu Yerin Dibine Sokan Sözler

Giorgio Chiellini'den Felipe Melo'yu Yerin Dibine Sokan Sözler

Giorgio Chiellini'den Felipe Melo'yu Yerin Dibine Sokan Sözler

 

Juventus takımının tecrübeli stoperi 35 yaşındaki Giorgio Chiellini, Felipe Melo hakkında konuştu. Süper Lig'e Galatasaray forması ile damgasını vuran Melo'yu adeta topa tuttu. İtalyan efsane Meolu'nun saygısız birisi olduğunu söyledi ve ona çürük elma benzetmesi İddaci Giriş yaptı.

Saygısız Biri Dedi

35 yaşındaki oyuncu İtalya rihinin en önemli defans oyuncularından birisi sayılıyor. 2019 ve 2011 yılları arasında takım arkadaşı olan Felipe Melo hakkında konuşmasında ağır sözler kullandı. Otobiyografisi 12 Mayıs salı günü satışa sunulacak olan oyuncu Chiellini, Galatasaray’da bulunduğu dönemde herkes tarafından sevilen Melo hakkında saygısız bir insan İddaci Mobil sözlerini kullandı.

Çürük Elma Benzetmesi

Melo hakkında konuşmasında çürük elma benzetmesi yapan İtalyan efsane, onun çok kötü olduğunu hatta kötünün de kötüsü olduğunu belirtti. Ayrıca hem saygısız hem de her şeye karşı olduğunu ve böyle insanlara tahammül edemediğini söyleyen Chiellini, onunla oldukları dönemde hep kavga olduğunu belirtti.

 

Balotelli'den Daha Kötü

Melo'nun olduğu ortamla kavga ihtimali olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, Balotelli'den daha kötü olduğunu belirtti. Antrenörlere ise onun bir çürük elma olduğunu söylediğini belirtti.

Felipe Melo ile Giorgio Chiellini 2009 ile 2011 yıllarını kapsayan sezonlarda oyun arkadaşlığı yapmıştı.

25 milyon Euro karşılığında transferi gerçekleşen Melo'nun o zamanlar büyük bir hayal kırıklığı yaşatması üzerine İtalya'da sezonun en kötüsüne verilen altın bidon ödülü İddaci Yeni Adresi almıştı.