GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-05-2020 12:52   Güncelleme : 17-05-2020 12:52

Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

 

Orta Avrupa ülkelerinden biri olan Macaristan tarihi mekanları ve görsel güzellikleri ile ülkemiz vatandaşlarının dikkatini çekmektedir. Ülkeye giriş yapmak isteyenler Macaristan vizesi almalıdır. Ülke Slovenya, Norveç ve Portekiz diplomatik temsilcilikler ile anlaşmalıdır. Ülkelerin konsolosluklarından herhangi birine başvuruda bulunulabilir. Başvuru yapılırken Macaristan’a gidileceğinden dolayı evrakların içerikleri ülkenin konsolosluğuna hitaben doldurulmalıdır.  Vize başvurularını Macaristan Konsolosluğu değerlendirmektedir.

Başvuru yapılırken ülke konsolosluğu bölge ayrımı koymamaktadır. Fakat Macaristan vizesi alabilmek için parmak izi veri beyanı yapılmalıdır. Parmak izi işlemleri ise sadece İstanbul’da yapılmaktadır. Parmak izi beyanı için İstanbul’a giden, vize başvuru için gerekli olan diğer hazırlıkları yapan ve başvuruda bulunmak isteyenlerden dileyenlere Marina Vize Başvuru Merkezi yardımcı olmaktadır. 

Macaristan Vizesi Başvuru İşlemleri

Başvuru yapıldıktan sonra konsolosluk Macaristan vizesi vermeden önce kişi ile iletişime geçebilir. Gelecek telefon aramalarına cevap verilmelidir. Mail adresi ise düzenli olarak kontrol edilerek konsolosluktan gelen evrak varsa cevaplandırılmalıdır. Başvurular genellikle 2 gün gibi kısa sürede neticelendirilmektedir. Seyahat planları yapılırken 2 günlük süre göz önünde bulundurulmalı ve ona göre hareket edilmelidir.

Macaristan vizesi almayı planlıyorsanız mutlaka başvuru evraklarını eksiksiz bir şekilde tamamlanmalısınız. Yine vize başvuruları için gerekli olan kriterleri de eksiksiz olarak yerine getirmelisiniz. Bu kapsamda profesyonel bir destek almak beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Marina Vize Başvuru Merkezi vize başvurunuzun her aşamasında size destek olacaktır. https://www.marinavize.com sayfası profesyonel bir şekilde hizmet sunuyor.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com