SPOR
Giriş Tarihi : 13-06-2019 15:48   Güncelleme : 13-06-2019 16:36

Sergen Yalçın E.Y. Malatyasporda İmzayı Attı

Sergen Yalçın imzayı attı ve hedefleri planlarını anlattı..

Sergen Yalçın E.Y. Malatyasporda İmzayı Attı

 Sergen Yalçın imza töreninde klüpteki hedefinden ve yapmak istediklerinden bahsetti.Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile yaptıkları törende önceliğin transfer olduğunu kampa kadar birkaç oyuncuyu yetiştirmek istediklerini söyledi.

 Yeni sezon başlamasından önce Erol Bulut'un yerine gelen Sergen Yalçın öncelikle kadrodaki eksiklere dikkat çekti ve bunların sezon başlamadan 6-7 oyuncuyla kapatılabileceğini dile getirdi.Başkan Adil Gevrek'inde elinden gelenden fazlasını yaptığını söyleyen Sergen Yalçın tüm günlerinin futbolcu izlemekle geçtiğini söyledi.Ellerindeki parayı ve futbolcuları koruyup iyi bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

 Bu sezon 3 kulvarda mücahadele edecek olan Malatya Spor,yarışa girdiği bütün kulvarda sonuna kadar devam etmek istiyor.Sergen Yalçın Uefa gruplara kalmak istediğini bu yüzden transferleri hızla bir şekilde çözmek istediğini dile getirdi.

 Sergen Yalçın neden 1 yıllık sözleşme imzaladın sorusuna da esprili bir cevap verdi.Türk futbolundaki sorunlardan dolayı uzun süreli sözleşme imzalamadığını dile getiren Sergen Yalçın sözleşmelerinde de tazminat bedeli olmamasına dikkat çekti.

 En son çalıştırdığı Alanya Sporda 24 maç takımın başında duran Sergen Yalçın 8 galibiyet 8 beraberlik ve 8 mağlubiyet almıştı.

 Kendisine yeni sezonda başarılar diliyoruz.