GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2020 15:54   Güncelleme : 15-06-2020 15:54

Sağlam Rulman Türleri

Yüksek hassasiyet oranlarına sahip olan rulman türleri aynı zamanda makinaların ve hareketli mekanizmaların ömürlerini uzatan, çalışma verimini artıran temel parçalardır.

Sağlam Rulman Türleri

Yüksek hassasiyet oranlarına sahip olan rulman türleri aynı zamanda makinaların ve hareketli mekanizmaların ömürlerini uzatan, çalışma verimini artıran temel parçalardır. Bu nedenle rulman üretilirken bilgisayar simülasyonu kullanılarak tasarım yapılmakta, maksimum verim elde edilecek tasarımlar üretilmektedir. Rulman tasarımında yüksek devir, yük tipi, yüksek hassasiyet, yüksek sıcaklık, kirli çalışma oranı, kısıtlı bakım imkanı gibi etkenler de göz önünde bulundurularak tasarım yapılır ve tasarım sonrasında üretime geçilir. Nsk rulman türleri ile sizlere her zaman yüksek hassasiyet derecesine sahip rulmanlar sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz rulman türleri ile üretim veriminizi koruyacak, makinalarınızın verimi artırarak çalışma veriminizi artıracaksınız. Yüksek hassasiyet derecesi sahip makinalar olan Cncler için Cnc rulman türleri konusunda da sizlere hizmet veriyoruz.

CNC Rulman

Rulman kombinasyonları ile rulman seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu çalışma sırasında oluşan sesin minimuma indirilmesi, kontrolü sertlik elde edilmesidir. Kontrolü sertlik elde ettiğinizde çalışma sırasında sizlere hem daha kolay bir kullanım imkanı sağlar hem de üretim aşamasında ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde elde edilmesine imkan tanır. Bilyalı ve yataklı rulmanlar güvenli bir şekilde operasyonu devam ettirmeyi sağlarken aynı zamanda yüksek devirde çalışan makinalar içinde ömrü uzatmaktadır. Yük tipi veya yük kapasitesi ne olursa olsun tüm yüklerde profesyonel bir şekilde çalışan rulmanları sitemizi ziyaret ederek ekonomik bir bütçeyle tedarik edebilir, makinanızı kullanırken verimi artırabilirsiniz.