GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-06-2020 15:08   Güncelleme : 17-06-2020 15:08

Çelik Ev İmalatı

Çelik yapılar son yıllarda ülkemizde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Çelik Ev İmalatı

Çelik yapılar son yıllarda ülkemizde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Çelik maddesi sahip olduğu bazı yapılsa özellikler sayesinde inşaat alanında kullanılan en değerli malzeme olarak bilinmektedir. Yabancı ülkelerde çok uzun yıllardır, özellikle az katlı yapıların inşaatında kullanılan hafif çelik malzemeler, son dönemlerde ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Türkoğlu Hafif Çelik Ev firması olarak sizlere çelik yapı üretimleri konusunda hizmet veriyoruz. Dilerseniz bir ev olarak kullanabileceğiniz yapılar için, dilerseniz de kafeterya veya büfe amaçlı kullanabileceğiniz işyerleriniz için hafifi çelik yapıları tercih edebilirsiniz. Bunun için çelik ev üreticisi olan firmamıza ait web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde hafif çelik ve çelik konstrüksiyon alanında sizler için hazırlanmış olan tüm bilgilendirmeleri okuyabilirsiniz. Yine site içerisinde yer alan ve firmamız tarafından yapılmış olan çelik ev görsellerini inceleyebilirsiniz. Kendi arsalarınızın ve kullanım alanınızın durumuna göre ne tür bir yapı talep ettiğinizi iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve iletebilirsiniz.

Türkoğlu Çelik Ev Üretimi

Firma olarak proje odaklı çalışıyoruz. Mevcut arsalarınıza, ne tür bir yapı istediğiniz ve ne amaçla kullanacağınız konusunda sizleri dinliyoruz. Bu talepler doğrultusunda arsa için en uygun ve en kullanışlı çelik yapılara ait olan projeleri hazırlıyoruz. Projeler sizler tarafından onaylandıktan sonra üretime başlıyoruz. Üretmiş olduğumuz çelik yapıları ilgili alanlara taşıyor ve burada kurulumlarını yapıyoruz. Anahtar teslim olarak sizlere iletiyoruz.