GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-06-2020 10:02   Güncelleme : 14-06-2020 10:02

Kompakt Laminat

Kompakt laminat özellikle yapı ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan önemli ve değerli bir malzemedir.

Kompakt Laminat

Kompakt laminat özellikle yapı ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan önemli ve değerli bir malzemedir. Bu malzeme üretim sürecinde yüksek ısı ve baskıya maruz kaldığı için içerisinde bakteri üretimi söz konusu değildir. Aynı zamanda sahip olduğu yüzeysel yapısı çok hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Bu nedenle temizlik ve hijyenin ön planda olduğu alanlarda bölümlendirme, hücrelendirme ve kaplama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kompakt laminat malzemesinin diğer ismi Cubicle sistemlerdir. Bu sistemler özellikle toplu yaşam alanlarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Avm’lerde, okullarda, hastanelerde, spor salonlarında ve bu tür yaşam alanlarında lavabo ve duş bölümlerinde karşınıza çıkan panel yapılar cubicle sistemlerdir. Bu sistemler yapısal özellikleri gereği en çok kullanılan malzeme ve sistemlerdir.

Cubicle sistemler ile wc kabin uygulamaları yapılmaktadır. Böylelikle tek bir alan içerisinde birçok wc ve duş yerleştirme şansı doğmaktadır. Bu da alanların daha verimli kullanılması için önemli bir özelliktir.

Ocak Cubicle Sistemleri

Ocak Cubicle firması olarak 2008 yılından bu yana cubicle sistemler üretiyoruz. Sizlerde web sayfamıza giriş yapabilir ve firma olarak bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz. Üretmiş olduğumuz ürünleri ve kullanım alanlarını görselleri ile birlikte ve tüm gerekli açıklamaları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizleri arayabilirsiniz. Kendi yapılarınız için ne tür cubicle sistemlere ihtiyacınız olduğunu ve bunların sizlere ne kadar mal olabileceğiniz öğrenebilirsiniz.