GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-06-2020 10:41   Güncelleme : 20-06-2020 10:41

Lezzetli Filtre Kahve Üretiminin Püf Noktaları

En lezzetli ürünler, her daim en fazla emek gösterilen malzemeler ile ortaya çıkmaktadır. Filtre kahve konusunda da emek isteyen bazı püf noktalar bulunmaktadır.

Lezzetli Filtre Kahve Üretiminin Püf Noktaları

En lezzetli ürünler, her daim en fazla emek gösterilen malzemeler ile ortaya çıkmaktadır. Filtre kahve konusunda da emek isteyen bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki, kahveyi hazırlamadan önce ön demlemenin gerçekleştirilmesidir. Bu yöntemde 30 saniye sıcak suyun üzerinde kahvenizin beklemesi yeterli olacaktır. İkinci püf nokta ise kahvenin yakılmamasıdır. Suyu direk ve aşırı kaynar olarak kahvenin üzerine döktüğünüz an üreteceğiniz filtre kahve yanar ve içimi sırasında ağzınıza acı ve yanık bir tat gelmektedir. Kahve suyu için 90 derecenin üzerine çıkmamak her zaman en doğrusu olacaktır. Son olarak kahve çekirdeklerinizin ve öğütülmüş olan ürünlerinizin taze olması, kaliteli bir kahve deneyimi yaşamanız için hayati önem taşımaktadır. Bilindik kahve markalarını ve yeni üretilmiş ürünleri tercih etmek, kahvenizin taze olması için en önemli yöntem olacaktır. Ayrıca Gespetto kahve dünyasında bulunan tüm çekirdek filtre kahve ürünleri tam anlamıyla taze ve birinci sınıf kalitede ürünlerdir. Resmi site üzerinden güvenle kahve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Filtre Kahve Nasıl Saklanmalıdır?

Kahve ürünü, oluşumunda bulunan organik bileşenlerden dolayı hızlı bozulmaya meyilli bir besin maddesidir. Kişiler ürünlerini ne kadar temiz kullanmaya çalışırsa çalışsın en ufak bir hatada geri dönüşü olmayan bayatlamalar gerçekleşecektir. Filtre kahveleri ve yöresel filtre kahve çeşitlerini koruma altına alırken uyulması gereken en temel nokta, ürünün hava almamasını sağlamaktadır. Çünkü hava ile temas eden kahve bayatlamakta ve bir daha kullanılamamaktadır. Gespetto kahve dünyasında satışa sunulan tüm filtre kahve ürünleri son teknoloji ekipmanlar ile korunmakta ve müşterilere en taze hallerinde sunulmaktadır.

Tüm ürün çeşitlerimize online alışveriş platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde kargo ile adreslerinize teslim edilmektedir.