GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-06-2020 10:33   Güncelleme : 17-06-2020 10:33

Online Tablo ve Tuval Satın Alma

Günümüzde evinizi ekonomik fiyatlarla süslemek, renklendirmek, duvar dekorasyonlarında canlılık kazandırmak istediğinizde kullanabileceğiniz ve ilk tercih edeceğiniz unsurlar olan kanvas tablolar ve parçalı kanvas tablolar olmak üzere canvasci.com sitesinde sizlere sunuluyor.

Online Tablo ve Tuval Satın Alma

Günümüzde evinizi ekonomik fiyatlarla süslemek, renklendirmek, duvar dekorasyonlarında canlılık kazandırmak istediğinizde kullanabileceğiniz ve ilk tercih edeceğiniz unsurlar olan kanvas tablolar ve parçalı kanvas tablolar olmak üzere canvasci.com sitesinde sizlere sunuluyor. Yüzlerce farklı modelden, renkten, desenden oluşan tablolar tek parça halinde olduğu gibi çok parçalı olarak da sizlere sunulmuş durumda. Tablo ihtiyaçlarınız da sitemizi ziyaret ederek çok kolay bir şekilde zevkinize, tarzınıza uygun tabloyu seçebilir, kolay satın alma işlemi ile satın alabilir ve sahip olabilirsiniz. Kanvas tablo modelleri dışında sitemizde yer alan kendi tablonu tasarla seçeneği ile evinizin duvarını kendi tasarımınız ile süsleyebilirsiniz. Uygun ölçülerde özelliklere sahip fotoğraflarınızı yükleyerek tablo haline getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Duvarlarda Tablo Ferahlığı

Sevdiklerinize özel ve kendinizi özel tablolara sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilir, istediğiniz tabloyu seçerek ekonomik fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize veya yeni bir eve taşınan arkadaşlarınıza hediye tablo göndermek yerine onlara hediye çeki göndererek diledikleri Kanvas tablo modelini satın almalarını sağlayabilirsiniz. Online olarak sitemizden alışveriş yapabilir 150 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemeden tablonuzun ve tuval modelinizin evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizde parçalı ve tüm tabloların yanı sıra ince şaseli ve kalın şaseli tuval modelleri de yer alıyor. İhtiyacınız olan tuvaller içerisinden uygun ölçüleri seçerek satın alma işlemini yapabilir evinize kadar kargolatabilirsiniz. Bu alanda profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz kanvas tablo sitesi olarak bir tık uzağınızda yer alıyoruz.