GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-06-2020 10:48   Güncelleme : 23-06-2020 10:48

En Gerçekçi Oyunları Playstation 4 Pro ile Oynayın!

En Gerçekçi Oyunları Playstation 4 Pro ile Oynayın!

Oyun konsolları arasında Sony Playstation en çok satan markaların başında geliyor. Özellikle son zamanlarda Playstation 4 Pro en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Playstation 4’e çıkan oyunların tümünü bu konsolda oynayabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek grafiklerle desteklenen bu konsol, 4k görüntü kalitesine sahiptir. Sizin için Playstation 4 Pro ürününü cimri.com üzerinden inceledik. İşte merak edilen Playstation 4 Pro’nun özellikleri…


Güçlü İşlemci ve Bellek

Oyun konsollarında işlemci ve bellek oyunun akıcı bir şekilde oynanmasını sağlar. Playstation 4 Pro’nun 8 gb belleği vardır.. Ayrıca 8 çekirdekli Jaguar AMD işlemciye sahiptir. Ekran kartı OLARAK AMD kullanan Playstation 4 Pro ile en son çıkan oyunları en yüksek grafik ayarlarında oynayabilirsiniz. Böylelikle gerçekliğe en yakın görüntü kalitesini elde edebilirsiniz. İşlemci ve bellek yüksek olduğu için cihazda donma ve kasma meydana gelmez. Oyunlarda takılma ya da kapanma gibi sorunlar oluşmaz.

Yüksek Depolama Alanı

İlk çıkan oyun konsollarına göre yüksek bir depolama kapasitesine sahip olan Playstation 4 Pro, 1 TB dahili hafızası ile dikkat çeker. Bu sayede birden fazla oyunu konsolda kayıtlı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca yarım kalan oyunları tekrar açıp devam edebilirsiniz. Yaklaşık 3 kilogram 300 gram ağırlığında olan bu konsol ergonomik boyutlardadır ve çantada taşınabilir. Ayrıca ürün seyahatlerde istenilen yere kolay bir şekilde götürülebilir. Son çıkan oyunların yüksek hafızaları olduğu için Playstation 4 Pro içinde bu oyunlar muhafaza edilebilir.

Detaylar Ön Planda!

Playstation 4 Pro’nun grafiklerinin yüksek olması oyun detaylarını ön plana çıkarır. Oyun içinde yer alan deniz ya da orman dokusu canlı bir şekilde görüntülenebilir. Ayrıca detay olan oyunlar gerçekliğe en yakın bir şekilde bu konsollarda çalıştırılabilir. Playstation 4 Pro’da 4k oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Playstation 4 Pro internet üzerinden satın alınabilir ya da satış noktalarından temin edilebilir. Playstation 4 Pro size ekstra masraf çıkarmaz ve bakımı kolay bir şekilde yapılır. Konsol sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olu bir bez yardımı ile dış yüzeyi silinebilir.