GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-06-2020 12:27   Güncelleme : 24-06-2020 12:27

Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum

 

Özellikle sağlık sektörü başta olmak üzere, kimyasal sanayi, ilaç sanayi ve hayvancılık gibi pek çok alanda kullanımı yaygın olan tek kullanımlık tulum polipropilen esaslı malzemelerden üretilmektedir. Kullan – at özelliği sayesinde çalışan sağlıklarının korunması için iş güvenliği uzmanlarının tavsiye ettiği kişisel koruyucu bir donanımdır. Ayrıca geri dönüşümünün yapılabilmesi sayesinde çevre dostu olup doğaya zarar vermemektedir.

Kapşonlu ve tüm vücudu saracak şekilde üretilen bu tulumlar hafifliği açısından kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Farklı beden ölçülerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanması sayesinde farklı kitleler tarafından da kullanımı oldukça yaygındır. İhtiyaç duyduğunuz tulumları Tarım Garaj’ dan bulabilirsiniz.  Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile de dikkatleri üzerine çeken Tarım Garaj, ürettiği bu tulumlar ile de sektörde sıkça anılan firmalar arasında yer almaktadır.

Tek Kullanımlık Tulum Özellikleri

Sağladığı özellikler bakımından tek kullanımlık tulum koruyucu olarak kullanılan en yaygın malzemelerden biridir. El ve ayak bilek kısımlarında bulundurduğu lastikleri ile geri sıvanması engellenen tulumlar, kullanım alanına bağlı olarak galoşlu veya kapşonlu olarak da üretilmektedir. Tarım Garaj ürettiği yangına karşı alev itme özelliğine sahip, suya karşı dayanıklı ve hava geçirgen özelliği sayesinde bakteri üremesine olanak sağlamayan tulumları ile de tercih edilen firmalardan biridir.

Tek Kullanımlık Tulum Temini

Farklı bedenler için üretimi mevcut olan tek kullanımlık tulum ihtiyaçlarınızı farklı miktarlarda sipariş edebilmek ve farklı ödeme şekillerinden de yararlanmak için https://www.tarimgaraj.com/tek-kullanimlik-tela-tulum-30-gr---iso-ts-en-belgeli adresini ziyaret edebilirsiniz.