GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-06-2020 11:12   Güncelleme : 25-06-2020 11:12

Saha İçi Kazı Ve Dolgu İşleri

Hafriyat çalışmalarına birçok farklı şekilde ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı hafriyat çalışmaları saha içi olarak yapılmaktadır.

Saha İçi Kazı Ve Dolgu İşleri

Hafriyat çalışmalarına birçok farklı şekilde ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı hafriyat çalışmaları saha içi olarak yapılmaktadır. Yani bir sahadan çıkarılan hafriyat maksimum 150 metre kadar uzaklıkta başka bir alana serpildiğinde, bu uygulamaya saha içi hafriyat denilmektedir. Aynı saha içerisinde yapılan kazı ve dolgu çalışmalarında sizler için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla verebilecek bir hafriyat firması arıyorsanız Yek Maden firması olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yek Maden firması olarak 2005 yılından bu yana inşaat sektöründe hafriyat üzerine çalışmalar yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakasına yönelik olarak verdiğimiz tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedefliyoruz.   Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, İkitelli, Halkalı, Küçükçekmece, Hadımköy, Arnavutköy ve Bayrampaşa ilçelerine yönelik tüm çalışmalarımız için bizleri arayabilirsiniz.

Yek Maden web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan tüm güncel fiyatlandırmalarımız hakkında fikir edinebilirsiniz. Kendi hafriyat İşleriniz için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Geniş araç filom zile her türlü ihtiyacınıza karşılık veriyoruz.

Fiyat Listesi

Yek Maden firması olarak hafriyat işlerinizle birlikte malzeme temini ve nakliye hizmeti de sunuyoruz. Her türlü hafriyat ve inşaat işiniz için en uygun mıcır fiyatları sizlere sunulmaktadır. Kum fiyatları hakkında bir araştırma içerisindeyseniz fiyat listemizi görmeden karar vermeyin. Yine taş tozu fiyatları en uygun hali ile sizler için hazırlanmaktadır. Tüm malzemeleri için metreküp fiyatı detaylı olarak web sitemizde yayınlanmaktadır.