GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-06-2020 17:26   Güncelleme : 16-06-2020 17:26

Şakak Bölgesine Operasyonlarda Kullanılan Teknikler Nelerdir?

FUE olarak kısaltılan ve literatürdeki adı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu, şakak bölgesine uygulanan en popüler yöntemlerden biridir.

Şakak Bölgesine Operasyonlarda Kullanılan Teknikler Nelerdir?

 FUE olarak kısaltılan ve literatürdeki adı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu, şakak bölgesine uygulanan en popüler yöntemlerden biridir. Özellikle kadınlarda saç ekimi sırasında sıklıkla kullanılmakta ve günümüzde hastalar tarafından doktorlardan sıklıkla talep edilmektedir. Ayrıca bu yöntem sırasında hastaların şakak bölgesine lokal anestezi uygulanmakta ve sorunlu bölgedeki kıl dipleri ağrısız olarak doldurulmaktadır. Son yıllarda ülkemizde geliştirilen son teknoloji aletler ve metotlar sayesinde özellikle kadınlara saç ekimi sırasında FUE yöntemi başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. FUE yöntemi sırasında hastaların kafa derisinde kesim işlemi yapılmamakta ve acısız bir süreçle saç ekimi operasyonu bitirilmektedir.

 

Şakak Bölgesine Saç Ekimi Sonrası Süreç

Şakak bölgesi, vücudumuzda bulunan en hassas noktalardan biridir. Bu yüzden bu bölgeye uygulanan ameliyatlar titizlikle uygulanmalı ve iyileşme süreci de özenle planlanmalıdır. Saç ekimi sonrasında işlem yapılan bölgenin çok sıcak ve çok soğuk oluşturabilecek bölgelerden uzak tutulması gerekmektedir. Özellikle traşsız saç ekimi sonrasında şakaklar bölgeleri, ılık ortamlarda sürekli tutulmalı ve losyon uygulaması özenle yapılmalıdır. Sizde şakak bölgenizde oluşan saç dökülme sorununu uzun saç ekimi ile tedavi ettirmek ve sonraki sürecin özenle planlanmasını istiyorsanız Hermest saç kliniğini ziyaret edebilirsiniz.

Saç ekimi önemli bir uygulamadır. Bu uygulamada sizlerde kendinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hermest Saç ekim Merkezi olarak sizlere en düşük risklerle uygulamalar yapıyoruz. Tüm uygulamalarımızda %99 tutma oranı veriyoruz. Uygulama sonrasında bir hafta gibi kısa bir sürede iyileşmesini sağlıyoruz. ve en önemlisi ömür boyu garanti sunuyoruz.

Sizlerde bu profesyonel hizmetten en uygun fiyatlarla faydalanmak istiyorsanız web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.