TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 01-07-2020 16:39   Güncelleme : 01-07-2020 16:39

Türkiye’nin Markası; NGN

Ülkemiz çapında veri hizmet alanında faaliyet gösteren binlerce firmadan biri olan NGN Datacenter, hizmetlerini her geçen gün arttırmakta ve bu sayede popülerliğini de her zaman tavan noktasında korumaktadır.

Türkiye’nin Markası; NGN

Ülkemiz çapında veri hizmet alanında faaliyet gösteren binlerce firmadan biri olan NGN Datacenter, hizmetlerini her geçen gün arttırmakta ve bu sayede popülerliğini de her zaman tavan noktasında korumaktadır. Yıllardır müşterilerine en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı kendisine misyon edinen şirket, modern depolama metotlarının gerektirdiği milyonlarca mikro sunucuyu da bünyesinde barındırmaktadır. Uzmanlar tarafından kurumsal cloud ihtiyacı duyan firmalara önerilen NGN markası, Türkiye’nin bu alandaki en büyük temsilcilerinden biri olmayı başarabilmiş durumdur.

Yerli bir marka olarak hem ülkemizde hem de Orta Doğuda çok etkin ve hızla gelişmekte olan bir çalışma grafiğine sahibiz. Ülkemizde çalışmış olduğumuz firmaların her biri kendi sektörünün lideri olan önemli firmalardır.

NGN ve Müşteri Memnuniyeti

Ülkemizde Veri merkezi olarak faaliyet gösteren en önemli şirketlerden biri olan NGN markası, yıllardır en değer verdiği şeyin müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirmektedir. Yalnızca kendi müşterilinin memnuniyetini değil ortaklaşa çalıştığı binlerce kurumun müşterilerinin de görüşlerine değer vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu en hızlı veri dağıtma sistemi sayesinde kurumların bilgi almak isteyen müşterilerinin en hızlı yanıtı bulamalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca modern tarzda cloud uygulamalarının getirdiği zorunlulukları da bünyesine çok önce eklemiş ve her geçen gün sahip olduklarını güncellemeye çalışan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde en kaliteli veri depolama hizmetini satın almak istiyorsanız NGN firmasının resmi sitesine erişim sağlayabilirsiniz.