GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-07-2020 12:18   Güncelleme : 02-07-2020 12:18

Şeffaf Dosya Modelleri

Şeffaf Dosya Modelleri

Şeffaf Dosya Modelleri

 

Ofis hayatında ve özellikle de resmi kurumlarda, evrak işi yapmak gerçekten çok zahmetlidir. Özellikle de bu evrakların uzun süreli, yıpranmadan muhafaza edilebilmesi için şeffaf dosya ile korunmasına özen gösterilir. Bu alanda tüm evrakları koruyabileceğiniz, ekstra farklı evrakları da içerisine yerleştirerek uzun süreli olarak muhafaza edebileceğiniz dosya türleri mevcuttur.

Şeffaf dosya modelleri, genel olarak tek tip görünen ve tek tip tasarıma sahip olan dosya çeşitleridir. Kenarlarında koyu beyaz renk şerit mevcuttur. Bu şeritte var olan delikler farklı boyutlara sahiptir. Bu delikler ise ofis klasörlerine, dosyaların daha rahat şekilde koyulmasını sağlar. Aynı zamanda şeffaf tasarlanan dosyaların en büyük amacı ise içinde yer alan evrağı daha net görebilmektir.

Renkli Şeffaf Dosya Modelleri

Şeffaf dosya modelleri arasında en çok tercih edilenler klasik olanlardır. Ancak bu ürünlerde renkli dosyalarda sevilerek tercih ediliyor. Renkli olan modeller, şeffaf olanlara nazaran daha büyük çapa sahiptir. Ön kısmında minik bir alanda renk görünür. Arka kapağı ise komple renk ile döşelidir. Bu ürünler https://www.arabulgelsin.com/dosyalama-arsivleri-pmk7 adresindedir.