GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-06-2020 12:19   Güncelleme : 22-06-2020 12:19

Hijyenik Koşullarda Berber Hizmeti

Salgın sürecinden sonra berberlerin açılmış olması aynı zamanda kalabalık ortamlarda ve hijyenik olmayan koşullarda berber hizmeti almanıza neden olabilir.

Hijyenik Koşullarda Berber Hizmeti

Salgın sürecinden sonra berberlerin açılmış olması aynı zamanda kalabalık ortamlarda ve hijyenik olmayan koşullarda berber hizmeti almanıza neden olabilir. Bu konuda hem sizlere hem de berberlere profesyonel bir şekilde hizmet veren, randevu sistemi oluşturarak istediğiniz saatte berber hizmeti almanızı sağlayan online berber randevu sistemi ile sizlere hizmet veriyoruz. Hem sizi hem de berberde çalışanları sağlık açısından koruyacak olan bu sistem sayesinde berber içerisinde ideal sayıda müşteri bulunmasını sağlıyor, sizleri de uzun süreler sıra bekleme derdinden kurtarmış oluyoruz. Bulunduğunuz il genelinde yer alan berberler arasından size en yakın olan berberin en uygun saatlerini sistem üzerinden görebilir, kendi berberinizin müsait saatlerini sorgulayarak sizin ile ortak olan saat dilimine randevu oluşturabilirsiniz. Ülke genelinde yer alan berberlerin bulunduğu, kurumsal ve profesyonel bir şekilde berber ve kuaför hizmeti veren firmaların yer aldığı sitemizde ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilir, sizlere sunduğumuz üyelik paketlerinden birini seçerek paket içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Berber ihtiyaçlarınız da uzun süre sıra beklemek, gittiğinizde sizden önceki kişinin tıraşının veya berber hizmetini bitmesini beklemek gibi olumsuz durumlarla karşılaşmadan kendi randevu saatinize özel olarak berbere gidebilir ve berber hizmeti alabilirsiniz.

Randevulu Çalışma Sistemi

Özellikle içinde bulunduğumuz süreçte hijyenik koşullarda berber hizmeti almak hayati öneme sahiptir. Berber online randevu sisteminde yer alan tüm berberler bu konuda azami titizlik gösteren hijyenik koşullarda hizmet veren ve tecrübeye sahip olup sağlıklı koşullarda sizlere hizmet vermektedir. Bugüne kadar 3000’e yakın kişinin faydalandığı online berber randevu sistemi aynı zamanda sizlere oturduğunuz yerden programınızı yapma imkanı vermektedir. Berber ve kuaför hizmetleri alacağınız kendi berberiniz dahil tüm berberler ile ilgili olarak randevu alabileceğiniz, hatırlatma smsleri ile randevunuzu hatırlayacaksınız. Farklı üyelik kampanyalarından yararlanabileceğiniz bir site olarak hem sizlere hem de berberlere profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz. Berberler için sunmuş olduğumuz üyelik paketleri çok uygun fiyatlarda sunulmakta olup müşteriler için ücretsiz üyelik sistemi yer almaktadır. Bu sayede müşterilere daha kolay bir şekilde hizmet alma olanağı sağlayarak berberler içinde randevu sistemi ile çalışma olanağı sağlıyoruz.